Bella Kamp

Bella Kamp
4,20

bellakamp.com/

0 537 677 82 88

Sahil Boyu - No: 25 - Doğancılı / ŞİLE

Özel işletme


Hakkında

Günlük rutinlerinizi bir köşeye bırakıp kaçış rotası olarak doğayı keşfedeceğiniz Bella Kamp’ta unutulmaz bir kamp tatili yapabilirsiniz. İstanbul’a yaklaşık 1 saatlik mesafede bulunan işletmeye hem özel araç hem de toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlanabiliyor. Toplu taşıma ile gelecekseniz öncelikle Sofular Köyü istikametine gelen otobüslere binip, Doğancılı Köyü durağında inmeniz gerekiyor. Ardından Sahilboyu sokağa girerek kısa süre içerisinde Bella Kamp’a ulaşabilirsiniz. Özel araçla gelecekseniz de Sofular tabelasına doğru ilerlerken Doğancılı mevkiine yönelmeniz gerekiyor. Ardından Sahilboyu sokağında ilerleyip kamp alanına ulaşabilirsiniz.

Bella Kamp’ın sezon boyunca kampçılar tarafından tercih edilmesinin birincil sebepleri arasında kapsamlı konaklama seçenekleri bulunur. Kamp alanında hem kendi hem de işletmenin konaklama imkânlarından faydalanabilirsiniz. Tesise kendi çadırınızla gelebilirsiniz ya da işletmenin misafirler için tahsis ettiği çadırları kiralayabilirsiniz. Aynı şekilde şahsi ya da işletmenin karavanlarıyla tesiste konaklayabilirsiniz. Lüks ve konfora düşkünseniz de ahşap bungalov yapılarda konaklayabilirsiniz. Aracınız müsait ise araç üstü çadırları da tercih edebilirsiniz. Tesiste konforlu bir konaklama sunmak için mutfak, duş, wv, sıcak su, elektrik, internet bağlantısı, buzdolabı, masa, sandalye, restoran, otopark ve mangal alanı gibi hizmetler sunuluyor. Aynı zamanda demlikte çay ya da kahve gibi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Konforlu biçimde konaklayabileceğiniz işletmede birçok eğlenceli aktiviteyi de deneyebilirsiniz. Tesiste özel günlerinizi değerli kılacak after party, doğum günü, mangal partisi, evlilik teklifi ve yemek organizasyonları düzenlenir. Bunun yanı sıra evcil hayvanınızla dilediğiniz gibi huzurlu vakitler geçirebilirsiniz. Doğayı keşfedeceğiniz Bella Kamp’ta trekking, bisiklet sürüşü, voleybol, yoga ve gezi gibi aktiviteler de yapabilirsiniz. Kendiniz ve doğa ile baş başa kalacağınız kamp alanına doğru yola çıkmadan önce detaylı bilgi için işletmenin iletişim numaraları üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Arzu Fatma
2023 May
Bu yıl Nisan sonu deneyimleme fırsatımız oldu. Özellikle İstanbul'da yaşayanlar için güzel bir dinlenme ve doğayla buluşma rotası. Tesiste wc, sıcak su(duş), buzdolaplarının da olduğu bulaşık yıkamak için gayet geniş bir mutfak alanı, kumlu voleybol sahası mevcut. Kafe/restoran tarzı bir yer vardı, ancak kullanmadık. Çok yakınlarda market ve başka lokantalar bulunuyor. Geniş bir alan üzerine kurulmuş. Dönem itibariyle mor salkımlara doyabileceğiniz oturma, sosyalleşme alanları bulunuyor. Biz 2,5 yaşında çocuğumuzla gittik, en çok o eğlendi diyebilirim :) Bir köşede tavşanlar, çocuk parkı...vs. var. Asıl yazın sahile yakınlığıyla çok rağbet göreceğini düşünüyorum. Havalar biraz daha ısındıktan sonra gitmeniz tavsiyedir :)
Ergin
2023 May
Şile de kahvaltı sonrası öğlenden sonra tesise giriş yaptık, oldukça geniş bir alanda istediğiniz yere çadır kurabiliyorsunuz. Otoparkı var, eşyaları elektirikli taşıma araçlarıyla aracınızdan alıp çadır kurmak istediğiniz yere götürüyorlar. İçerde ışıklı ve ışıksız alanlar var, biz aydınlık alanda çadır kurduk. Biz 2 kişi ve bir de küçük çoçuk kamp yaptık, çoçuklar için çok uygun yeşil alana sahip. Yakında A101, Migros gibi marketler var, yakında birkaç esnaf lokantası da mevcut. Denize çok yakın, biz Nisan sonu gittiğimiz için denize gitmedik. Tuvaletleri yeterince temiz, bulaşık yıkama alanı var. Kendi çadırınızı kurabiliyorsınuz. Kendi karavanınızla kamp yapabiliyorsunuz. Kiralık karavan ve bungalow mevcut.

Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Karavan

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş