Beldibi Gizli Koy Kamp Alanı

Beldibi Gizli Koy Kamp Alanı
3,80

--

--

Beldibi / Kemer / Antalya


Hakkında

Doğanın eşsiz güzelliklerine tanıklık edeceğiniz saklı köşelerden Beldibi Gizli Koy kamp alanında unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Büyüleyici kamp alanı Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunuyor. Ücretsiz kamp bölgesine araçlar ile ulaşmak epey zorlu bir süreç. Antalya şehir merkezine 25 km uzaklıkta bulunan bölgeye ulaşmak için Antalya-Kemer istikametinde devam edip Beldibi levhasından dönmeniz gerekir. Koyun belirli bir noktasına kadar araç ile gidebilirsiniz. Geri kalan yolu bisiklet, motor ya da yürüyerek kat etmeniz gerekir.

Ücretsiz Beldibi Gizli Koy’da özel bir işletme bulunmaz. Bu nedenle ihtiyaçlarınızın büyük bir çoğunluğunu kendi imkânlarınızla karşılamanız gerekir. Bölgeye en yakın market Beldibi merkezinde yer alır. Bölgeye gelirken yol çevresinde eksiklerinizi kolayca giderebilirsiniz. Adını keşfedilmemiş güzelliğinden alan kamp bölgesine vardığınızda muhteşem bir mavilik karşısında adeta büyülenebilirsiniz. Sahilde masmavi suların uzandığı ince kumlar hayalini kurduğunuz yaz tatilini geçirme imkânı sunacaktır.

Doğanın gizli mirası olarak adlandırılan bölgede yapabileceğiniz birbirinden çeşitli eğlenceli etkinlikler bulunur. Denize sıfır kamp bölgesinde arzunuza göre dalış yapabilir ya da özgürce yüzmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda çevreyi keşfetmek için yapacağınız bir trekking de oldukça rahatlatıcı olacaktır. Bölgede konakladıktan sonra farklı güzellikleri de keşfetmek için yakında bulunan Phaselis Plajı - Antik Kenti ve Olimpos Plajını ziyaret edebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

30°/26° C

Clear

Pzt (17.Haz)

33°/28° C

Clear

Sal (18.Haz)

34°/29° C

Clear

Çar (19.Haz)

35°/28° C

Clear

Per (20.Haz)

32°/26° C

Clear

Cum (21.Haz)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Ağaçlık alan