Begonvil Türkbükü Kamp Alanı

Begonvil Türkbükü Kamp Alanı
4,20

begonvilturkbuku.com/

0542 408 28 04

Göltürkbükü, Atatürk Cd., Bodrum/Muğla

Özel işletme


Hakkında

[Tesis yeni dönemde Limonata Çadır Kamp olarak hizmet veriyor.]

3.500 m2’lik geniş çadır alanıyla konfor ve rahatlığı bir arada sunan Begonvil Türkbükü Kamp Alanını tatil için tercih edebilirsiniz. Göltürkbükü Belediye’sine 200 metrelik kısa bir mesafede bulunan tesis yemyeşil doğaya açılan kapısıyla görenlere huzur vadediyor. Begonvil Türkbükü’nde kampçılara hitap eden konaklama seçenekleri de bulunuyor. Özel kamp işletmesinde kendi çadırınızla konaklayabilir ya da işletmenin geleneksel bir havayı andıran kıl çadırlarını tercih edebilirsiniz. Tesisin gelişmiş kıl çadırlarında konaklarken wc, duş ve mutfak gibi imkânları da kişiye özel şekilde bulabilirsiniz.

Merkez Atatürk Caddesi istikametinden ulaşabileceğiniz tesise hem özel araç hem de toplu taşıma ile gelebilirsiniz. Özel araca sahipseniz tesisin misafirlere ayırdığı özel otoparkı da kullanabilirsiniz. Toplu taşımayla gelmek isterseniz de Muğla’da yarım saatte bir hareket eden minibüsleri tercih edebilirsiniz. Tesisin kolay ulaşım imkânıyla birlikte geniş bir arazi üzerine kurulmuş konaklama yerleri de özellikle sosyal mesafenin korunması gereken pandemi gibi vakitlerde sağlıklı bir tercih sunacaktır. Kamp severlerin her türlü isteği gözetilerek kurulan Begonvil Türkbükü Kamp Alanında birçok hizmeti de bir arada bulabilirsiniz. Tesisin kıl çadırlarında özel wc, duş ve mutfak gibi gereksinimlerin yanı sıra ortak kullanım alanların da elektrik, wc, duş, internet bağlantısı, sıcak su, mutfak, bahçe ve otopark gibi olanaklar sunulur. Bu sayede arzuladığınız konaklama biçimi değişse de ulaştığınız hizmetler aynı kaliteyi korur. Konakladığınız süre boyunca gündüz vakti güneşin enerji verici ışıklarının keyfini çıkarırken akşam yemeğini tesisin organik ürünlerle hazırlamış olduğu eşsiz besinlerle değerlendirebilirsiniz.

Begonvil Türkbükü Kamp Alanı denize yalnızca 150 metrelik kısa bir mesafede bulunuyor. Üstelik tesisin çevresinde ücretli ve ücretsiz olmak üzere plajlar yer aldığı gibi eğlence mekânları da bollukta. Bu sayede masmavi bir denizin keyfini çıkartacağınız huzurlu bir tatili tercih edebilir ya da eğlence dozunu yüksek tutabilirsiniz. Aynı zamanda ulaşımın kolay sağlandığı tesiste bisiklet sürüşü, gezi ve trekking gibi aktiviteleri de deneyimleyebilirsiniz. Begonvil Türkbükü’nde 0-7 yaş ücretsiz, 7-12 yaş %50 indirimli bir fiyat tarifesi uygulanır. Tesise doğru yola çıkmadan önce güncel fiyat bilgisini öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş