Baykuş Karavan Kamp

Baykuş Karavan Kamp
4,00

baykus-karavan-kamp.business.site/

0 533 265 45 85

Kababahçe mevkii Assos, Kadırga koyu, Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Baykuş Karavan Kamp, tatilde özgür bir karavan kampından vazgeçemeyenlere hitap ediyor. Assos’un Kababahçe mevkiinde yer alan Baykuş Karavan Kamp, klasik bir Camping anlayışının yanı sıra kendinizi özgür bir kamp deneyiminde hissedeceğiniz macera dolu anılar vadediyor. Kadırga Koyu’nda yer alan Baykuş Karavan Kamp’ın Assos ilçe merkezine yaklaşık 10 dakikalık bir sürüş mesafesi bulunuyor. Dolayısıyla Karavan Kamp alanına özel araç ve toplu taşımayla ulaşım mümkün hâle geliyor. Baykuş Karavan Kamp’a özel araçla ulaşmak için Behramkale Köy Yolu yönünde devam etmeniz gerekiyor. Ardından sağa dönüp hafif sağa yöneldiğinizde karşınıza uzun bir yol çıkıyor. Bu yoldan sola döndüğünüzde yaklaşık 400 metre sonra Baykuş Karavan Kamp’a ulaşabilirsiniz. Tesise gelirken tercihiniz toplu taşımadan yana olacaksa da şehir içerisinde düzenli olarak hizmet veren minibüsleri kullanabilirsiniz.

Doğayla iç içe bir karavan tatili yapmanızı sağlayan Baykuş Karavan Kamp’ta çekme karavan hizmeti sağlanıyor. Söz konusu karavanları belirli bir ücret karşılığında kiralayarak dilediğiniz süre boyunca konaklayabilirsiniz. Baykuş Karavan Kamp’ta sunulan karavanların içinde wc, sıcak su, duş, buzdolabı ve oturma alanı gibi çeşitli hizmetler mevcut. Üstelik dışarıdan getirmiş olduğunuz yiyecekleri buzdolabında güvenle muhafaza edebilir ve yemek zamanı kendi öğünlerinizi hazırlayabilirsiniz. Baykuş Karavan Kamp tesisinde mangal ve kamp ateşi gibi olanaklara da izin veriliyor. Ayrıca karavanlara çok büyük olmamak şartıyla evcil hayvanınızla da gelebiliyorsunuz. Baykuş Sahil Kamp’ta karavanlar için şebeke suyu ve elektriği hizmeti de mevcut. Dolayısıyla karavan kampınız süresince hiçbir konuda mahrum kalmıyorsunuz.

Baykuş Karavan Kamp, plaja 70 metrelik bir mesafede bulunuyor. Üstelik tesisin plaj bölgesinde anlaşmalı olduğu bir beach de mevcut. Burada arzunuza göre ücretsiz şezlong ve şemsiye olanaklarından da faydalanabilirsiniz. İsterseniz gününüzü yüzme, dalış ve olta balıkçılığı gibi keyifli aktivitelere vakit ayırarak da geçirebilirsiniz. Doğayla baş başa kalmanızı sağlayan Baykuş Karavan Kamp’ta doğanın güzelliklerini keşfetmek için yürüyüş, gezi ve bisiklet sürüşü yapmanızı da öneririz. Karavan kiralama imkânı sunan tesise yönelik sorularınız için yola çıkmadan önce iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Gezi
Rahatlama
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Karavan

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş