Baydil Park

Baydil Park
3,80

willysstate.com/

+90 553 006 89 89

Traverten Sk. no:61, Pamukkale/Denizli

info@willysstate.com

Özel işletme


Hakkında

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde eğlenirken dinlenebileceğiniz tesislerin başında Baydil Park geliyor. Pamukkale’nin Traverten Sokak konumunda yer alan tesiste, doğanın tertemiz atmosferini keşfedeceğiniz eşsiz vakitler bulabilirsiniz. Pamukkale Travertenlerinin termal suyuyla doldurulan bir yüzme havuzuna sahip Baydil Park, sezon boyunca ailelerin hayalindeki kamp tatilini gerçeğe dönüştürmesini sağlıyor. Doğanın dinlendirici atmosferini bulabileceğiniz tesis; İstanbul’a 6 saat 12 dakika, İzmir’e 2 saat 58 dakika ve Antalya’ya 3 saat 5 dakikalık bir mesafede konumlanıyor. Ayrıca kamp alanına Denizli şehir merkezinden 44 dakika ve Pamukkale ilçesinden yaklaşık olarak 3 dakikada ulaşım sağlanabiliyor. Dolayısıyla bulunduğunuz konumdan tesise gelmek için bölgede çalışan araçları kullanabilir ya da özel araçla Mehmet Akif Ersoy bulvarını takip edebilirsiniz. Baydil Park tesisine ulaştıktan sonra aracınızı güvenli park noktalarına bırakabilirsiniz.

Pamukkale’nin huzur rotası Baydil Park tesisinde arzuladığınız konaklama imkânlarına uygun pek çok seçenek bulunuyor. Öncelikle tesisin özel alanlarına kendi çadırınızı kurabilirsiniz. Aynı şekilde tesise karavanınızla gelerek özel park noktalarından faydalanabilirsiniz. Kamp tatilinde tercihiniz konforlu bir konaklamadan yana olduğunda ise bungalow, kır evi ve pansiyon konseptini tercih edebilirsiniz. Willys State Camping Restaurant adıyla da hizmet veren Baydil Park tesisinde konaklama alternatiflerinin yanı sıra pek çok hizmetle buluşabilirsiniz. Kamp tesisinde mutfak, otopark, restoran, oturma alanı, elektrik bağlantısı ve sıcak su gibi olanaklar sunuluyor. Bu sayede kamp süresi boyunca ihtiyaçlarınızı tesis sınırları içerisinde kolayca karşılayabiliyorsunuz.

Willys State Camping Restaurant tesisine yalnızca aileler kabul ediliyor. Dolayısıyla tesisin imkânları sayesinde ailenizle keyifli vakitlere adım atabiliyorsunuz. Ailenizle birlikte tesiste kamp yaparken Aquapark kısmında eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. İki havuz ve üç kaydıraktan oluşan Aquapark bölümünde çeşitli su oyunlarına katılabilir ya da özgürce yüzebilirsiniz. Ayrıca tesiste bisiklet sürüşü, gezi ve fotoğrafçılık gibi aktivitelere de vakit ayırabilirsiniz. Willys State Camping Restaurant tesisine doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgiye ulaşmak adına iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Havuz)
Doğada Yürüyüş

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş