Barış Huzur Motel Restaurant Beach Camping

Barış Huzur Motel Restaurant Beach Camping
4,20

instagram.com/barishuzurmotel/

0 533 811 77 47

Çanakkale Behramkale Köyü Kadırga Koyu No:3, Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Meşhur Kadırga Koyu’nda yer alan Barış Huzur Motel Camping’i mutlaka görmelisiniz. Konforlu ve lüks seçenekleri bir arada sunan Barış Huzur Motel Restaurant Beach Camping işletmesi, Kadırga Koyu’nda hizmet veriyor. Dolayısıyla tesise hem özel hem de toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşım sağlanıyor. Barış Huzur Motel Restaurant Beach Camping’e özel aracınızla Assos ilçe merkezi üzerinden ulaşmak için Behram Yolu’nu kullanabilirsiniz. Yaklaşık 15 dakika sürecek yolculuğa başlarken öncelikle Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru Batı yönünde ilerlemelisiniz. Daha sonra Behram Yolu üzerinden hedefinize doğru ilerlediğinizde yaklaşık 10 dakika içerisinde Camping’e ulaşabilirsiniz. Tesise gelirken Assos ilçesine doğru her saat başı hizmet veren düzenli dolmuşları da tercih edebilirsiniz. Üstelik Barış Huzur Motel Restaurant Beach Camping’e geldiğinizde araç otoparkını da kullanabilirsiniz.

Doğanın sakinliği ve masmavi bir denizin özgür dokusunu birleştiren Barış Huzur Motel Restaurant Beach Camping’te konaklama için birçok seçeneğiniz mevcut. Tesiste konforlu detaylarla zenginleştirilmiş özel odaları kiralayabilirsiniz. Ayrıca özgür kamp ruhunuza hitap etmek için kendi çadırınız ya da karavanınız ile gelebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz kamp tatili için gerekli konaklama ekipmanlarınız yoksa tesisin yerleşik çadırlarını da kiralayabilirsiniz. Barış Huzur Motel Restaurant Beach Camping’te lezzetli yemek öğünleri için geliştirilmiş hijyenik bir restoran bölümü mevcut. Burada birbirinden lezzetli yemeklerin tadına bakabildiğiniz gibi kendi malzemelerinizle ortak kullanım mutfakta yemeğinizi de hazırlayabilirsiniz. Ayrıca kendi yemeğinizi hazırladığınız noktada bulaşıkhane, lavabo ve buzdolabı gibi ortak imkânlardan da faydalanabilirsiniz. Tesisin restoran bölümünde geniş bir mangal alanı mevcut. Burada kontrollü olmak şartıyla kendi mangalınızı da yakabilirsiniz.

Denize sıfır hizmet veren Barış Huzur Motel Restaurant Beach Camping’in geniş bir plaj alanı mevcut. Tesis plajında şezlong, şemsiye ve özel locaları belirli bir ücret karşılığında kiralayabilirsiniz. Tesisten Temmuz 2022’de alınan fiyat bilgisine göre şezlong ve şemsiye hizmeti yaklaşık 50 TL’ye kiralanabiliyor. Dolayısıyla denize sıfır bir noktada güneşin keyfini konforlu ve özel olanaklarla çıkarabilirsiniz. Ayrıca şampuan kullanmamak şartıyla sahildeki duş ve soyunma kabini gibi olanaklardan da faydalanabilirsiniz. Barış Huzur Motel Restaurant Beach Camping’te hayalinizdeki tatili aktivitelerle geliştirmek için trekking, bisiklet turu, yüzme, dalış, olta balıkçılığı ve voleybol gibi etkinlikleri de deneyebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş