Bambus Motel Camping (Kapalı/Closed)

Bambus Motel Camping (Kapalı/Closed)
3,90

--

+90 242 321 52 63

Lara, Muratpaşa/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Akdeniz’in ferah sularında uzun süre unutamayacağınız bir yaz tatili yapmak istiyorsanız rotanıza Bambus Motel Camping’i eklemelisiniz. Antalya’nın Lara bölgesinde yer alan kamp işletmesi, konforlu ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi sağlıyor. Şehir merkezine 9 km mesafede bulunan işletmeye dilerseniz toplu taşıma araçları dilerseniz de özel araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Konforlu ve lüks tercihleri buluşturan özel kamp işletmesinde kendi çadırınız ile konaklayabilirsiniz. Aynı zamanda bölgeye karavan ile ulaşım sağlayabilir ve tatili kendi aracınızda geçirebilirsiniz. Konaklamak için kendi çadır ya da karavanınız yok ise işletmenin tahsis etmiş olduğu konaklama tiplerinden faydalanabilirsiniz. 

Bambus Motel Kamping işletmesinde günlük ihtiyaçlarınızın büyük bir çoğunluğunu kısa sürede karşılayabilirsiniz. İşletmede gün içerisinde ihtiyaç duyacağınız sıcak su, internet bağlantısı, elektrik, pişirme olanakları, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, yakacak odun, soyunma dolapları gibi türlü imkânlar sunulur. Bu sayede ihtiyaçlarınızı karşılamak için ekstra çaba sarf etmenize gerek kalmaz. Aynı zamanda kamp işletmesinde yeme-içme ihtiyacınızı hazır olarak karşılayabileceğiniz büfe, kafeterya ya da restoran gibi merkezlere de ulaşabilirsiniz.

Akdeniz’in meşhur berrak sularına sıfır konumda bulunan kamp işletmesinde yaz sporlarını da deneyimleyebilirsiniz. Bölge sizin için harika bir dalış ve yüzme imkânı sunacaktır. Bunun yanı sıra olta balıkçılığını da deneme fırsatı bulabilirsiniz. Fiziksel olarak yapabileceğiniz trekking, bisiklet turu ya da voleybol gibi sporlar için de elverişli bir imkân sunulur. İşletmeye doğru yola çıkmadan önce güncel fiyat bilgisini almak için iletişime geçebilirsiniz.

NOT: Bambus Motel Camping işletmesi hizmete kapılarını kapatmıştır.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Kültür
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş