Bağlarözü Bungalov Kamp Konaklama

Bağlarözü Bungalov Kamp Konaklama
4,50

baglarozu-kamp-konaklama.business.site/

0505 225 51 90

Yazı Köyü, Datça/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Datça’nın Bağlarözü rotasında bulunan kamp alanında doğanın her türlü mucizesinin keyfini çıkartabilirsiniz. Knidos Antik Kenti yolu üzerinde bulunan tesisin yerleşim yerlerine olan uzaklığı oldukça sessiz olmasını sağlıyor. İşletmenin kendine has özel konumu sayesinde tatil boyunca kendinizi yenilenmiş hissedebileceksiniz. Yazıköy Plajı’na birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunan tesiste konaklarken gün içerisinde berrak bir denizin keyfini çıkartabilirsiniz. Kamp işletmesinin misafirlere sunduğu kolaylıklardan biri de ulaşım avantajı. Tesise Datça merkezden yola çıktığınızda Knidos Antik Kenti istikametinde ilerledikten sonra Bağlarözü yoluna saparak kolayca ulaşabilirsiniz.

Bağlarözü Bungalov ve Kamp Konaklama tesisinde misafirlerin kendini konforlu hissedebilmesi için birçok olanak düşünülmüş. Tesiste çadır ya da bungalov yapılarda konaklarken düzenli yerleşim imkânı sayesinde sıkışıklığa maruz kalmıyorsunuz. Bu sayede bir tatile yönelik huzur ve sakinlik beklentileri de karşılanıyor. Tesisin ortak kullanım alanında misafirlerin kendi yemeklerini pişirebilmesi için bir mutfak ayrılmış. Üstelik artan yemeklerin de muhafaza edilebilmesi için bir buzdolabı bulunuyor. Tesisin geniş hizmet politikasında wc, duş, plaj, otopark, internet bağlantısı ve elektrik gibi önemli ihtiyaçlar sunuluyor. Bu sayede her ihtiyacınıza kısa sürede çözüm bulabiliyorsunuz. Üstelik zeytin ağacı gölgesinde çadırınızı kurarken kapalı çardaklarda kitabınızı okuyor ya da dinlenebiliyorsunuz. Aynı zamanda tesisin özel mangal alanında birbirinden lezzetli yemekleri hazırlayabiliyorsunuz. Ardından semaver üzerinde lezzetli bir çay da pişirebilirsiniz.

Hizmet olanakları ve konforlu konaklama imkânı sunan tesiste deneyebileceğiniz birçok aktivite de bulunuyor. Tesiste konaklarken yürüme mesafesiyle ulaşabileceğiniz plajda yüzme, dalış ya da olta balıkçılığı gibi aktiviteleri deneyebiliyorsunuz. Aynı zamanda doğa ile bir bütün hâline gelmiş tesis çevresinde trekking yapabiliyor ya da bisiklet sürüşünün keyfini çıkartabiliyorsunuz. Misafirlerin konforlu bir tatilden beklediği her türlü imkânı sunan tesiste kendinizi çok özel hissedebileceğinizi garanti ederiz. Tesise doğru yola çıkmadan önce güncel fiyatlar hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş