Bağ Camp Kabak

Bağ Camp Kabak
4,80

instagram.com/bagcampkabak

0532 553 04 48

Faralya mahallesi kabak caddesi no:34, Fethiye/Muğla

bagcampkabak@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Kabak Koyu’nun en göz alıcı konumlarından birinde kamp yapmak istiyorsanız rotanıza Bağ Camp Kabak tesisini ekleyebilirsiniz. Masmavi bir denizi ayaklar altına seren manzarasıyla adeta büyüleyen tesiste hem çadır hem de karavan konaklaması yapabilirsiniz. Doğayla iç içe ruhunuzu dinlendireceğiniz işletmede arzunuza göre şahsi çadırınızı kurabilir ya da işletmenin müşteriler için tahsis etmiş olduğu çadırları kiralayabilirsiniz. Gürültüden uzak, sessiz ve sakin bir konaklama imkânı sunan işletmede uzun zamandır hissetmediğiniz kadar huzurlu ve konforlu hissedebileceksiniz. Misafirlerine karavan konaklama imkânı da sunan kamp işletmesine toplu taşıma ya da özel araçlar ile gelebilirsiniz. Tesise özel araç ile geliyorsanız Ölüdeniz istikametinden devam ederek Faralya üzerinden Kabak Koyu’na ulaşabilirsiniz. Yolda tesisin tabelalarını göreceksiniz.

Doğa ile iç içe konaklama imkânı sunan tesiste kendinizi adeta şehir hayatından soyutlanmış hissedebilirsiniz. Yemyeşil bir doğa ve bol oksijen içerisinde yapacağınız organik tarım faaliyetleri de kendinizi doğa ile bütünleşmiş hissetmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda işletmenin misafirler için sunmuş olduğu; wc, duş, elektrik, internet bağlantısı, restoran, otopark, mutfak ve yürüyüş parkurlarının keyfini çıkartabilirsiniz. Tesisin gelişmiş hizmet niteliği özellikle ailenizle tatil yaparken her ihtiyacınıza kısa sürede ulaşmanızı sağlar. Aynı zamanda arkadaş grubuyla geldiğinizde de olabildiğince konforlu ve huzurlu bir kamp tatili geçirebilirsiniz.

Muhteşem bir deniz manzarasıyla konaklama sunan tesiste birbirinden farklı aktiviteleri deneme fırsatı da bulabileceksiniz. Öncelikle benzersiz bir manzarayı ölümsüz kılmak için fotoğrafçılık yeteneklerinize başvurabilirsiniz. Aynı zamanda bölgede bisiklet sürebilir, trekking yapabilir ya da şehrin tarihi dokusunu keşfedeceğiniz unutulmaz bir geziye çıkabilirsiniz. Tesisin doğal yapısı ve huzurlu havası ruhunuzu dinlendirmek için yoga yapabileceğiniz vakitler de sunacaktır. Manzarasıyla büyüleneceğiniz berrak bir denizin tadını çıkarmak isterseniz de dalış, yüzme ya da olta balıkçılığı gibi aktiviteleri deneyimleyebilirsiniz. Tesise doğru yola çıkmadan önce müsaitlik durumu ve sezonuluk fiyat bilgisine ulaşmak için iletişim adresleri üzerinden işletmeyle konuşabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Balık Tutma
Dalış
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş