Bademli Köyü Sahil Yolu Kamp Alanı

Bademli Köyü Sahil Yolu Kamp Alanı
3,50

--

--

Bademli Köyü Sahil Yolu, Bademli/Ayvacık/Çanakkale


Hakkında

Gözlerden uzak kalacağınız bir kamp tatilinde Bademli Köyü Sahil Yolu durağını tercih edebilirsiniz. Ayvacık ilçesi Bademli durağında yer alan kamp bölgesi bakir ve keşfedilmemiş bir özelliğe sahip. Dolayısıyla hayatınızda keşfedebileceğiniz en güzel koy manzarasına tanık olurken doğanın tertemiz atmosferiyle baş başa kalabilirsiniz. Assos’un ücretsiz kamp alanı, Bademli Köyü Sahil Yolu’nun hemen yanında yer alıyor. Dolayısıyla ulaşım, hem toplu taşıma hem de özel araçlar için kolay hâle geliyor. Bademli Köyü Sahil Yolu kamp alanına Assos ilçe merkezi üzerinden gelmek için Ayvacık Gülpınar yolu istikametini kullanmalısınız. Bu yol yaklaşık yarım saat sürecektir. Yolda öncelikle Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru Batı yönünde ilerlemelisiniz. Ardından Ayvacık Gülpınar Yolu ve Bademli Köyü Sahil Yolu yönünde sola dönmelisiniz. Son olarak Bademli Köyü Sahil Yolu boyunca ilerlemek için düz devam etmelisiniz. Ardından aradığınız ücretsiz kamp alanını sahil tarafında görebilirsiniz. Ayrıca Bademli Köyü Sahil Yolu kamp alanına toplu taşımayla gelmek için Bademli minibüslerini kullanabilirsiniz. Bölgeye geldiğinizde aracınızı elverişli noktalara park edebilir ya da otel ve tesislerin ücretli araç otoparkından faydalanabilirsiniz. 

Muhteşem doğayla tanışacağınız Bademli Köyü Sahil Yolu kamp alanında henüz bir işletme kurulmamış. Dolayısıyla bölgede hem ücretsiz hem de gözlerden uzak bir kamp tatili yapabiliyorsunuz. Ancak bölgede işletme olmaması ihtiyaç noktasında hazırlıklı olmanızı gerektiriyor. Bölgeye gelmeden önce yanınıza dayanıklı ve hemen bozulmayacak besinler alabilirsiniz. Bademli Köyü Sahil Yolu kamp alanında herhangi bir işletme bulunmasa da çevrede ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz otel ve kamp tesisi mevcut. Dolayısıyla bölgede sessizliğin keyfini çıkarırken ihtiyaç konusunda da mahrum kalmıyorsunuz. Benzersiz Bademli Köyü Sahil Yolu kamp alanında çadır kurarken bir tarafınızda yemyeşil bir doğa ve diğer tarafınızda alabildiğine masmavi bir deniz yer alıyor. Böylece kendinizi bir rüya sahnesinin içinde hissedebileceğiniz dinlendirici günler geçirebiliyorsunuz.

Bademli Köyü Sahil Yolu kamp alanında ücretsiz çadır kampı kurarken yapabileceğiniz birçok aktivite bulunuyor. Bölgede doğanın farklı renklerini keşfedeceğiniz trekking, bisiklet sürüşü ve gezi yapabilirsiniz. Ayrıca masmavi denizin güzelliğini keşfedeceğiniz yüzme, dalış ya da olta balıkçılığını da deneyebilirsiniz. Bölgenin denizi biraz kestaneli olabilir. Bu nedenle yanınızda deniz ayakkabısı bulundurmanızı öneririz. Bademli Köyü Sahil Yolu kamp alanında ücretsiz bir şekilde çadırınızı kurmadan önce her ihtimale karşı jandarmaya haber vermenizi tavsiye ederiz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Köpek kabul edilir

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Ağaçlık alan