Azmakbaşı Camping

Azmakbaşı Camping
4,20

azmakbasicamping.com

+90 252 529 12 21

Sarnıç, Menteşe/Muğla

azmakbasicamping@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Muğla’nın Menteşe ilçesinde konumlanan Azmakbaşı Camping, şehir gürültüsünden sıkılıp doğaya geri dönüş yapmak isteyenlere unutulmaz kamp anıları vadediyor. Hayvancılık ve tarım gibi doğa faaliyetlerinin devam ettirilme düşüncesiyle kurulan özel kamp işletmesinde kendinizi adeta şifa bulmuş hissedebilirsiniz. Azmakbaşı Camping’te doğa ile baş başa kalmayı sevenler için çadır ve karavan tarzı konaklama imkânı sunulur. Konfordan vazgeçemezseniz de işletmenin otantik bir tarzda tasarladığı bungalov evlerinde konaklayabilirsiniz.

Azmakbaşı Camping’te konaklarken gün içerisinde birçok ihtiyacınızı ev konforunda karşılayabilirsiniz. İşletmede yeme-içme ihtiyaçlarınızı lezzetli tatlarla buluşturan bir restoran bulunur. Bunun yanı sıra işletmenin mini kafe bar hizmetinde de yiyecek ve içecek ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kampta misafirler için konaklama ücretine dâhil olarak sunulan olanaklar; buzdolabı, wc, duş, sıcak su, elektrik, internet bağlantısı, otopark, TV ve su sebili olarak sıralanır. Gün içerisinde kolayca ulaşabildiğiniz birçok hizmet sayesinde kendinizi oldukça konforlu ve özel hissedebilirsiniz.

Özel kamp işletmesinin denize sıfır konumu da ziyaretçiler tarafından sık sık ziyaret edilmesini sağlar. Bölgede konaklarken gününüzü denize girerek ya da özgür bir dalışın keyfini çıkartarak geçirebilirsiniz. Aynı zamanda bölgenin çevresinde trekking yapabilir ve rahatlıkla bisiklet sürebilirsiniz. Kolay bir ulaşım istikametinde bulunan kamp işletmesine arzunuza göre özel araç ya da toplu taşıma araçları ile gelebilirsiniz. İşletmenin güncel fiyat bilgisi ve rezervasyon imkânı için kolayca iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Dalış
Bisiklet
Kültür
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Karavan

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Glamping

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş