Ayvaz Camping

Ayvaz Camping
4,70

ayvazcamping.com.tr/

0 532 364 00 34

Ayvazpınarı, Ayvaz Kamp, Gölcük/Kocaeli

ayvazcamping@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Doğanın sakin ve huzurlu kollarında bir kamp tatiline doğru yola çıkmak için Ayvaz Camping tesisine gidebilirsiniz. “Doğadaki eviniz” temasıyla hizmet veren Ayvaz Camping, Kocaeli’nin Gölcük ilçesi ve Ayvazpınar mevkiinde bulunuyor. Kuzeyine Marmara Denizi ve güneyine İznik ilçesini alan tesisin merkez lokasyonlara ise oldukça kısa bir mesafesi mevcut. Ayvaz Camping’in İstanbul’a 130 km, Kocaeli’ne 34 km, Gölcük merkezine 17 km ve Bursa’nın İznik ilçesine 37 km’lik bir sürüş mesafesi bulunuyor. Ayrıca Samanlı Dağları’nın en yüksek noktalarından birinde bulunan ve rakımı yaklaşık 850 metreye ulaşan kamp tesisine ulaşım özel araç ve şahsi karavanlarla sağlanabiliyor. Çevre lokasyonlardan özel araçla ya da karavanla konforlu bir şekilde tesise gelerek park imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

10.000 m2’yi bulan oldukça geniş bir alana kurulmuş Ayvaz Camping tesisinde farklı kamp isteklerine hitap edecek konaklama alternatifleri bulunuyor. Öncelikle tesis içerisinde belirlenmiş özel alanlarda kendi çadır ve karavanınız ile konaklayabilirsiniz. Kendi kamp ekipmanlarınızın bulunmadığı durumlarda tesisin misafirlere tahsis etmiş olduğu özel çadır ve karavanları da kiralayabilirsiniz. Tesisin özenle hazırlamış olduğu yerleşik karavan türlerinin içerisinde ranza, yatak, yemek bölümü, buzdolabı, ocak, mutfak araçları, wc, duş, ısıtma malzemesi ve türevi hizmetler sunuluyor. Yaklaşık 4 kişiyle rahatlıkla konaklayabileceğiniz karavan türlerinde kalırken kendinizi ev konforunda hissedebilirsiniz. Çadırda konakladığınızda ise tesisin ortak kullanım alanlarında buzdolabı, mutfak, çamaşır makinesi, wc, duş, mangal alanı ve büfe olanaklarından yararlanabilirsiniz. Ayvaz Camping’te yemeğinizi kendiniz hazırlayıp, hazır da temin edebileceğiniz gibi özel belirlenmiş mangal alanlarında lezzetli bir öğünün tadını çıkarabilirsiniz.

Ayvaz Camping tesisinde hem kamp sınırları içerisinde hem de dışarıda keyifli vakit geçirebileceğiniz pek çok aktivite olanağı bulunuyor. Kampın keyifli akşamlarında amfi sahnesinde canlı müzik ve karaoke etkinlikleri yapılıyor. Üstelik amfinin hemen yanı başına yakılan kamp ateşi önünde de eğlenceli vakitlere imza atabilirsiniz. Kamp sınırları dışında doğayı keşfedebileceğiniz çeşitli aktiviteler için ise farklı zorluk derecelerine göre ayrılmış yürüyüş rotalarını gözlemleyerek trekking aktivitelerine katılabilirsiniz. Ayrıca çevreyi keşfetmek için bisikletinizle huzurlu bir doğa turuna da çıkabilirsiniz. Ayvaz Camping tesisine doğru yola çıkmadan önce hizmet ve konaklama hakkında kapsamlı bilgiye ulaşmak için önceden iletişim kurabilirsiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Karavan

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş