Ayvalık Camping

Ayvalık Camping
3,70

ayvalikcamping.com/

0266 606 06 34

Sefa Çamlık Mahallesi İnönü Cad. No:32 - Ayvalık

info@ayvalikcamping.com

Özel işletme


Hakkında

Saklı cennetin kapılarını aralayan Ayvalık Camping’te büyüleyici ve unutulmaz bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde bulunan büyüleyici tesis; ilçe merkezine 2 km ve Sarımsaklı plajlarına 2,5 km uzaklıkta yer alıyor. Denize sıfır Ayvalık Camping’te doğanın eşsiz güzelliklerini keşfederken tatile ilişkin birçok kolaylığı da bulabiliyorsunuz. Unutulmaz tatil anıları biriktireceğiniz saklı cennet Ayvalık Camping’e iki türlü ulaşım alternatifi bulunuyor. Tesise toplu taşımayla gelmek için Ayvalık-Sefa Çamlık arası düzenli çalışan minibüsleri kullanabilirsiniz. Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı üzerinde yer alan tesise özel araçla gelmek için de Ayvalık üzerinden yola çıkıp sahil yolunu takip edebilirsiniz. Sefa Çamlık’a geldikten sonra kamp alanına kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Üstelik özel araçla geldiğinizde de güvenle park edebileceğiniz bir bölge bulabilirsiniz. 

Masmavi gökyüzüyle el değmemiş bir doğayı birleştiren Ayvalık Camping’te bungalow, çadır ve karavan konaklama birimleri bulunuyor. Özgür kampçılık duygularınıza hitap eden çadır kampını deniz manzaralı eşsiz bir bölgede yapabilirsiniz. Şahsi çadırınız yoksa da işletmenin özenle tahsis ettiği çadırları kiralayabilirsiniz. Aynı zamanda tesiste karavan park alanından faydalanabilirsiniz. Tesiste çadır konaklaması için ahşap yapılar üzerine priz ve aydınlatma gibi olanaklar da eklenmiş. Dolayısıyla çadır kampı yaparken hem ihtiyacınızı karşılayabiliyor hem de tarifsiz bir deniz manzarasına tanıklık edebiliyorsunuz. Ayvalık Camping’te konakladığınız süre boyunca ihtiyaçlarınız noktasında mağduriyet yaşamamanız için ortak alanlar hazırlanmış. Tesisin ortak kullanım bölgesinde; buzdolabı, mangal yakılabilir alan, tuvalet, elektrik, duş, sıcak su, otopark, restoran, şemsiye, şezlong, internet, mutfak, lavabo, masa ve sandalye gibi olanaklar sunuluyor. Bu sayede birçok ihtiyacınızı tesis içerisinde karşılayabiliyorsunuz.

İşletmenin iskelesinden ya da plaj bölgesinden denize girebilirsiniz. Üstelik sıcaktan bunalırsanız da soğuk içecekler için bardan faydalanabilirsiniz. Konakladığınız süre boyunca yeme-içme ihtiyaçlarınız için de mutfak ya da büfe bölümünden yararlanabilirsiniz. Önlem amacıyla tesisin özel hazırladığı alanlarda da mangal yakabilirsiniz. Özellikle deniz kenarında günbatımına eşlik eden bir yemeğin tarifsiz olacağını söyleyebiliriz. Ayvalık Camping’te her türlü ihtiyacınıza hitap eden seçenekler bulurken çeşitli aktiviteler yapabilirsiniz. Cam gibi Ayvalık denizinde yüzme, dalış ya da olta balıkçılığını deneyebilirsiniz. Çevreyi keşfetmek için de bisiklet sürüşü, trekking ya da gezi yapabilirsiniz. Tesisin hizmetlerine ilişkin bir sorunuz olursa iletişim adresleri üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Fikret
2023 May
Pandemi döneminde aslında hem kamp yapmak, hem de ev bakmak için gitmiştik. Bir hafta civarında kaldık. Bu tesiste. İhtiyar bir amca ilgileniyordu. Muhabbet perver birisiydi. Ortam güzel, deniz kenarında ve huzurluydu. Yaz tatili havasında haftalık bir kamp planı için uygun bir tesis gibi

Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş