Aynstayn Chalet Dağ Evleri

Aynstayn Chalet Dağ Evleri
3,90

aynstayn-chalet-dag-evleri.business.site/

0 544 882 77 81

Hacıosman, İznik/Bursa

Özel işletme


Hakkında

Aynstayn Chalet Dağ Evleri tesisinde İznik ilçesinin eşsiz doğasıyla bütünleşeceğiniz bir tatile doğru adım atabilirsiniz. Dağların büyüleyici esintisi ortasında konaklama imkânı sunan Aynstayn Chalet Dağ Evleri’nde yıpratıcı şehir yaşamından sıyrılıp izole bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Tesis, Bursa’nın İznik ilçesi ve Hacıosman bölgesinde hizmet veriyor. Bu sayede Bursa şehir merkezinden yola çıktığınızda yaklaşık 1 saat 40 dakikayı bulan bir süre içerisinde özel aracınızla Aynstayn Chalet Dağ Evleri tesisine varabilirsiniz. Tesis sınırlarından içeriye girdiğiniz andan itibaren dağların çevrelediği büyüleyici bir atmosfer sayesinde kendinizi hem yenilenmiş hem de yorucu şehir rutinlerinden arınmış hissedebilirsiniz. 

Aynstayn Chalet Dağ Evleri tesisinde misafirlere ev konforunu aratmayacak bungalov evler tasarlanmış. Ev konforundan ilham alan tesisin özel ahşap ve taş bungalov evlerinde uzun süre dinlenebileceğiniz bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Tesiste misafirlerin konaklaması adına Standart Bungalov, Bahçe Suite Jakuzili Bungalov ve Taş Ev konseptleri tasarlanmış. Bu sayede size en uygun ev konseptini tercih ederek konaklamaya başlayabilirsiniz. Aynstayn Chalet Dağ Evleri isimli tesisin bungalov evlerinde mutfaktan banyoya kadar pek çok hizmet düşünülmüş. Özellikle hijyen kriterlerinin üst düzey tutulduğu evlerde soru işaretlerine maruz kalmadan gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. Aynstayn Chalet Dağ Evleri’nde restoran hizmeti bulunmuyor. Dolayısıyla günlük yeme ve içme ihtiyaçlarınızı kendi imkânlarınızla mutfaklarda karşılayabilirsiniz.  

Aynstayn Chalet Dağ Evleri’nin doğayla bütünleşmiş eşsiz konumu çeşitli aktiviteler için de elverişli olanaklar vadediyor. Dolayısıyla tesisin dağlarla çevrili büyüleyici atmosferi içerisinde trekking sporunun keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca yemyeşil bir doğada gizli kalmış mirasları keşfetmek için doğa fotoğrafçılığı yapabilirsiniz. Aynı şekilde İznik bölgesini keşfetmek ve büyüleyici ağaçlar arasında huzur bulmak için bisiklet turuna da çıkabilirsiniz. Aynstayn Chalet Dağ Evleri tesisine doğru yola çıkmadan önce kapsamlı hizmetleri ve konaklama alternatifleri hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

TV bağlantısı

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş