Aydıncık Sahili Kamp Alanı

Aydıncık Sahili Kamp Alanı
4,40

--

--

Eşelek/Gökçeada/Çanakkale


Hakkında

Gökçeada’nın güneyinde yer alan Aydıncık sahili, huzurlu ve güvenli yapısıyla ailenizle kamp yapabileceğiniz konforlu bir kamp alanı. Gökçeada’nın merkez noktasına yaklaşık 15 dakikalık mesafede bulunan Aydıncık Sahili kamp alanına toplu taşıma ya da özel araç ile kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgeye toplu taşıma aracıyla gelmek için öncelikle Gökçeada’dan Eşelek-Aydıncık Plajı minibüslerine binmeniz gerekir. Özel araç ile ulaşmak isterseniz de Gökçeada merkezinden Anafartalar Caddesi’ne dönüp, Eşelek’ten sonra tabelalardan faydalanarak Aydıncık Sahili’ne ulaşabilirsiniz. 

Aydıncık Sahili kamp alanında ücretsiz çadır kurabileceğiniz birçok alan bulunuyor. Arzunuza göre deniz kıyısı ya da iç kesimlere çadırınızı kurarak güvenli bir kamp tatili yapabilirsiniz. Bölgenin güvenli ve konforlu yapısı özellikle çocuklu aileler tarafından rağbet görmesini sağlar. Kamp alanında konaklarken günlük yeme-içme gibi ihtiyaçlarınızı büfe ya da marketlerden karşılayabilirsiniz. Bunun yanı sıra günlük wc, duş ya da elektrik gibi ihtiyaçlarınızı da çevrede bulunan ücretli tesislerden karşılayabilirsiniz. 

Aydıncık Sahili kamp alanı özellikle yoğun rüzgârlarıyla biliniyor. Bu nedenle sezon boyunca özellikle sörf tutkunları tarafından tercih ediliyor. Profesyonel bir sörf tutkunuysanız bölgenin güçlü rüzgârlarıyla eğlenceli bir aktivitenin keyfini çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda eğitim almak isterseniz de plajda yer alan sörf eğitim merkezlerinden faydalanabilirsiniz. Bölgenin berrak denizi yüzme ve dalış için de harika bir imkân sunacaktır. Bunun yanı sıra Aydıncık Sahili çevresinde bisiklet turu yapabilir, trekking deneyebilir ya da voleybolun keyfini çıkartabilirsiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Sörf
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Rahatlama
Gezi
Balık Tutma
Dalış
Bisiklet
Kültür

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Restoran

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Tuvalet

Duş