Ayazma Plajı Kamp Alanı

Ayazma Plajı Kamp Alanı
4,40

--

--

Alaybey, Çınarlı Çarşı Cd. No:49, Bozcaada/Çanakkale


Hakkında

Bozcaada sınırlarına gelmişken popüler ve konforlu bir bölgede kamp yapmak isterseniz Ayazma Plajı kamp alanını rotanıza ekleyebilirsiniz. Her saniyesi hareketli gelen Ayazma Plajı kamp bölgesinde hem ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz hem de güvenli biçimde konaklayabileceğiniz benzersiz bir kamp tatili yapabilirsiniz. Bölgenin turkuaz suları, altın sarısı kumsalı, eğlenceli dokusu, hizmet alternatifleri ve ulaşım kolaylığı sayesinde özellikle yaz sezonunda tatilciler tarafından sıklıkla tercih edilir. Her yaştan tatilcinin keyifle yüzebildiği Ayazma Plajı’nda konaklarken hayalini kurduğunuz bir tatilin izlerini hissedebilirsiniz. Kolay bir mevkide bulunan Ayazma Plajı’na toplu taşıma ile gelmek isterseniz Bozcaada Kale merkezi önünden Ayazma Plajı istikametine hareket eden minibüsleri kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra özel aracınızı kullanacaksanız da Ayazma Plajı istikametinde ilerleyip tabelaları takip ederek kısa bir süre içerisinde bölgeye ulaşabilirsiniz. Plaja ulaştıktan sonra özel aracınızı park edebileceğiniz bir otopark alanı da bulunur.

Ayazma Plajı özellikle ziyaretçilerine sunduğu hizmet alternatifleri sayesinde sezon boyunca sıklıkla tercih edilir. Ücretsiz halk plajında konaklarken wc, duş, şezlong, şemsiye, soyunma kabini, plaj, yeme-içme yeri, otopark ve yürüyüş parkı gibi imkânlara ulaşabilirsiniz. Plajda çadır kurmak ücretsiz olsa da birtakım ihtiyaçlarınızı küçük bir ücret karşılığında tesisten temin etmeniz gerekir. Plajın denizi ilk önce çakılla başlar ve sonra kum zemine döner. Çocukların girebileceği derinliği sayesinde Ayazma Plajı’nda konaklarken ailenizle konforlu bir konaklama geçirebilirsiniz.

Ayazma Plajı’nda ücretsiz konaklarken ailenizle birlikte birçok etkinlik ve aktiviteyi de deneme fırsatı bulabilirsiniz. Plajın sakin, serin ve berrak sularında dilediğiniz gibi dalış yapabilir ya da yüzmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Üstelik akvaryumu andıran berrak denizde sualtı zenginliklerini keşfedebilir ve birbirinden kıymetli anılar biriktirebilirsiniz. Bölgenin yürüyüş parkurlarında da doğayı keşfedeceğiniz huzurlu bir trekking imkânı bulabilirsiniz. Kamp konaklaması yaparken bölgeyi keşfetmek isterseniz de bisiklet sürüşünün keyfini çıkartabilir ya da gün içerisinde merkeze kısa süreli geziler planlayabilirsiniz. Kamp bölgesine doğru yola çıkmadan önce deniz suyunun normalden daha soğuk olabileceğini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş