Avlan Gölü Kamp Alanı

Avlan Gölü Kamp Alanı
3,90

--

--

Göltarla, Elmalı/Antalya


Hakkında

Doğanın mucizelerini gözlemleyebileceğiniz yemyeşil bir huzurun içerisinde kamp yapmak isterseniz Avlan Gölü kamp alanını tercih edebilirsiniz. Ücretsiz kamp alanı Antalya’nın Elmalı ilçesinde konumlanır. Sessizlikle birlikte muhteşem bir huzura ulaşacağınız kamp bölgesinde tercihinize göre karavan ya da çadır konaklaması tercih edebilirsiniz. Antalya şehir merkezine 18 km mesafede bulunan ücretsiz kamp alanına toplu taşıma ya da özel araç ile kolayca ulaşabilirsiniz. 

Avlan Gölü kamp bölgesinde ruhunuzu dinlendireceğiniz bir kamp tatili yaparken ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız özel işletmeler bulamayabilirsiniz. Çevrede herhangi bir özel işletmenin bulunmaması nedeniyle ihtiyaçların büyük bir çoğunluğunu yanınızda getirmeniz gerekir. Bu nedenle kamp ekipmanlarına uzun süre dayanıklı gıdalar ve portatif tuvaletler ekleyebilirsiniz. Gölün hemen dibinde çadırınızı kurduktan sonra kontrollü bir kamp ateşi yakabilir ve keyifli sohbetlere başlayabilirsiniz.

Doğanın güzellikleri arasında konumlanan Avlan Gölü çevresinde kamp yaparken macera dozu yüksek birçok aktiviteyi deneyimleyebilirsiniz. Bölgede konaklarken birbirinden keyifli ve bir o kadar da zorlu trekking yolları sizi bekler. Üstelik doğa yürüyüşlerinde keşfettiğiniz bölgeleri ölümsüz kılmak için fotoğrafçılık yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra göl çevresinde balık tutabilir ya da heybetli dağların yamaçlarına tırmanabilirsiniz. 


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

25°/14° C

Clear

Per (23.May)

22°/13° C

Clouds

Cum (24.May)

23°/14° C

Clear

Cmt (25.May)

23°/14° C

Clouds

Paz (26.May)

21°/12° C

Rain

Pzt (27.May)

Aktiviteler

Tırmanış
Kültür
Bisiklet
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Gezi
Rahatlama
Balık Tutma

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Ağaçlık alan