Atlas Camping

Atlas Camping
3,20

atlascamping.com

0 532 2181582

Faralya Köyü Kabak Mevkii N0:43, Fethiye/MUĞLA

Özel işletme


Hakkında

Doğa, insan ve hayvan sevdalısı bir kamp bölgesine doğru yola çıkmak istiyorsanız rotanıza mutlaka Muğla’nın saklı cenneti Atlas Camping’i ekleyebilirsiniz. Antik Likya Yolu üzerinde konumlanan Atlas Camping ormanlık bir alan içerisinde bulunur. Bu sayede Ege’nin ahenkli rüzgârlarına şahit olurken sessiz ve huzurlu bir kamp tatili geçirebilirsiniz. Denize yedi dakikalık kısa bir yürüme mesafesi bulunan kamp alanına toplu taşıma ya da özel araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgede misafirler için konaklama imkânı olarak bungalov ev tipleri ve çadır sunulur. Klima ve duş hizmetiyle zenginleştirilmiş özel bungalov tiplerinde konaklarken kendinizi konforlu ve lüks bir tatilde hissedebilirsiniz. Bunun yanı sıra çadırda konaklarken de ortak kullanım imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Atlas Camping’in misafirlerin ortak kullanımına sunmuş olduğu wc, duş, elektrik, internet bağlantısı, sıcak su, çamaşırhane ve restoran gibi hizmetler bulunur. İşletmenin birbirinden lezzetli yemekleri sunduğu restoranında sabah kahvaltısı ve akşam yemeği konaklama ücretine dâhildir. Bu sayede birçok ihtiyacınızı düşünmeden konforlu ve huzurlu bir kamp tatili geçirebilirsiniz. Özel işletmede konaklarken gezi ihtiyacınızı gidermek için her gün koydan hareket eden teknelere binerek; Korsan, Kelebekler ve Cennet Koyu’na gidebilirsiniz.

Kabak Koyu’nun güzel doğasını yansıtan Atlas Camping’te konaklarken deneyebileceğiniz birbirinden farklı aktiviteler bulunur. Macera dozu yüksek bisiklet sürüşü ya da dalış gibi aktiviteleri yaparken ruhunuzu dinlendirecek meditasyon, pilates ya da yoga gibi etkinlikleri yapabilirsiniz. Aynı zamanda uzun ve kısa olmak üzere iki parkurda keyifli bir şelale yürüyüşü gerçekleştirebilirsiniz. Temizlik ve sadeliğin önemsendiği kamp alanında ruhunuzu dinlendireceğiniz etkinlikleri deneyimlerken hijyene dikkat edebileceksiniz. İşletmenin güncel sezon fiyat bilgisi ve müsaitlik durumu için iletişim numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bisiklet

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş