Assos Yelken Kamp

Assos Yelken Kamp
4,30

yelkenkamp.com/kamp.php

0286 721 74 33

İskele Mevkii, Behram Köyü Yolu, Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Denize sıfır bir bölgede kampın tadını çıkarmak için Assos Yelken Kamp’a gidebilirsiniz. İncecik sahil şeridiyle her adımda kendinizi bir rüyada hissedeceğiniz Yelken Kamp’ta misafirlerin konforu için her türlü imkân sunuluyor. Tesis, Assos Antik Liman’a çok yakın mesafede yer alıyor. Dolayısıyla tesise Assos ilçe merkezi üzerinden yürüyerek 15 dakikada ulaşmak mümkün. Özel aracınızla gelmek isterseniz de 5 dakika içerisinde Yelken Kamp’ta olabilirsiniz. Çevre illerden gelip toplu taşımayla tesise varmak için öncelikle ilçe otogarına gelmelisiniz. Ardından otogardan düzenli seferi bulunan Assos minibüslerini kullanarak tesise varabilirsiniz. Üstelik özel aracıyla tesise gelenlerin de faydalanabilecekleri bir araç otoparkı mevcut.

Mavi ve yeşilin birleştiği muhteşem bir doğaya tanıklık edeceğiniz tesiste 6 adet ahşap pansiyon oda hizmeti sunuluyor. Üstelik odaların içerisinde gün içerisinde faydalanabileceğiniz duş, tuvalet, klima, çift kişilik ve tek kişilik yataklar mevcut. Dolayısıyla tesis tarafından özenle tasarlanmış ahşap evlerde konaklarken temel ihtiyaçlarınızı oda içerisinde bulabiliyorsunuz. Assos Yelken Kamp’ta bir çadır ya da karavan konaklama alanı bulunmuyor. Bunun yerine lüks tatil tercihlerinize yönelik bungalov yapılarda konaklayabilirsiniz. Üstelik Yelken Kamp’ta yeme ve içme gibi ihtiyaçlarınız için restoran bölümü mevcut. Ayrıca öğün arası atıştırmalıkları için de tesisin kafesinden faydalanabilirsiniz. Yaz sıcağından bunalınca da soğuk içecekleri bar bölümünde tadabilirsiniz. Assos Yelken Kamp’ta doğayı korumak amacıyla mangal ve ateş yakmak da yasaklanmış. Böylece konforunuzu birinci planda tutan tesiste doğayı koruma imkânı da bulabilirsiniz. Assos Yelken Kamp tesisinde konaklama ücreti de yarım pansiyon şeklinde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dâhil olmak üzere belirleniyor. 

Masmavi denize uzanan bir iskelede vakit geçirebileceğiniz Assos Yelken Kamp’ın plaj bölümü de mevcut. Tesisin misafirler için özel olarak sunduğu plaj bölümünde şezlong ve şemsiye hizmetini konaklama ücretine dâhil olarak bulabilirsiniz. Assos’un gözdesi Yelken Kamp’ta adından da anlaşılacağı üzere yelken sporu yapılıyor. Aynı zamanda tesiste yüzme, dalış ve olta balıkçılığı gibi aktiviteleri de deneyebilirsiniz. Yelken Kamp’ın güncel fiyat bilgisi ve hizmet olanakları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Yelken
Gezi
Rahatlama
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga
Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Elektrik bağlantıları

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş