Assos Rüya Kamping

Assos Rüya Kamping
4,50

instagram.com/assosruyacamping/

0539 204 53 74

Ahmetçe/Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Assos Rüya Kamping, düşlediğiniz tatil anılarını gerçeğe dönüştürüyor. Ayvacık ilçesinin Ahmetçe Köyü’nde hizmet veren tesiste aileniz ve sevdiklerinizle huzur dolu vakitler geçirebilirsiniz. Çanakkale şehir merkezine 84,4 kilometre ve Ayvacık ilçe merkezine 18,9 kilometre uzaklıkta bulunan Assos Rüya Kamping’e ulaşım hem özel araç hem de toplu taşıma ile sağlanıyor. Dolayısıyla tesise ulaşım süresince de konforunuzdan ödün vermiyorsunuz. Assos Rüya Kamping’e özel aracınızla gelecekseniz öncelikle Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru ilerlemelisiniz. Ardından Ayvacık Gülpınar Yolu’ndan sağa dönerek Behramkale Köy Yolu yönünde devam etmelisiniz. Yol üzerinde iki kez sağa ve bir kez sola döndüğünüzde tesise ulaşacaksınız. Assos ilçe merkezinden tesise yaklaşık 20-25 dakikalık bir sürüş süresi sonunda ulaşım sağlanıyor. Üstelik tesise geldiğinizde araçlar için tahsis edilen özel otoparkı da kullanabiliyorsunuz. Assos Rüya Kamping’e toplu taşımayla gelmek için de Assos mevkiinde hizmet veren düzenli minibüsleri tercih edebilirsiniz.

Doğanın büyüleyici renklerine karşı bir seyir keyfi sunan Assos Rüya Kamping’te kendi çadırınız ya da karavanınız ile konaklayabiliyorsunuz. Üstelik çadırınız yoksa işletmenin tahsis etmiş olduğu yerleşik çadırları kiralayabilirsiniz. Konaklama birimi olarak tercihiniz daha lüks bir seçenekten yana olursa da tesisin bungalov yapılarında kalabilirsiniz. Yaz sezonu boyunca kampçıların uğrak noktası hâline gelen Rüya Kamping’te yer bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Dolayısıyla tesise doğru yola çıkmadan önce arayarak rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Assos Rüya Kamping’in misafirler için özenle hazırladığı çadırlar yerden yüksek bir biçimde tasarlanmış. Aynı zamanda çadırın içinde bazalı yatak gibi lüks konsepte hitap eden olanaklar bulunuyor. Bu sayede tesisin özel çadırlarında konaklarken konfor ve kaliteli bir kamp deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Assos Rüya Kamping’te yeme-içme gibi ihtiyaçlarınıza lezzetli çözümler sunan bir restoran bulunuyor. Ayrıca temin ettiğiniz gıdalarla lezzetli bir mangal da yakabiliyorsunuz. Assos Rüya Kamping’te misafirler için sunulan diğer hizmetler wc, sıcak su, duş, elektrik, internet bağlantısı, bulaşıkhane, buzdolabı ve çamaşır makinesi olarak sıralanıyor. Bu sayede tesisin gelişmiş hizmetleriyle konforlu bir tatil geçirebiliyorsunuz.

Yıldızların göz alıcı parlaklığıyla yansımaya başladığı Assos gecelerinde tesisin sahilinde bir kamp ateşi yakabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinizle kamp ateşi etrafında toplanarak keyifli vakitler de geçirebilirsiniz. Assos Rüya Kamping’te konaklayan misafirler için özel bir plaj alanı temin edilmiş. Tesiste konakladığınız süre boyunca plajda şezlong ve şemsiyeleri ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Üstelik sahilde yaz güneşinin keyfini çıkartırken yüzme, dalış ya da olta balıkçılığı da yapabilirsiniz. Doğayı keşfetmek isteyenler için de mutlaka trekking öneririz. Assos Rüya Kamping’e doğru yola çıkmadan önce rezervasyon yaptırmayı unutmamalısınız.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş