Assos Kayıkçı Camping

Assos Kayıkçı Camping
4,50

assoskayikcicamping.com/

+90 531 811 41 87

Sazlı Altı Mevkii, Köy Sokağı, No: 17, Ayvacık/Çanakkale

assoskayikcicamping@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Şehir hayatından uzaklaşıp derin bir nefes alacağınız tatil için Assos Kayıkçı Camping’e gidebilirsiniz. Ayvacık Sazlı Köyü ilçesinde yer alan Kayıkçı Camping, tesis misafirlerine güvenli, temiz, huzurlu ve sosyal mesafe kurallarına uygun bir tatil vadediyor. Dalgalar eşliğinde konforlu bir uyku çekebileceğiniz Kayıkçı Camping’in merkezi konumu ulaşımı da mümkün kılıyor. Dolayısıyla tesise özel aracınızla Behramkale Köy Yolu üzerinden 15 dakika içerisinde ulaşmanız mümkün. Bunun için Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru ilerleyip Ayvacık Gülpınar Yolu konumunda sağa dönmelisiniz. Daha sonra Behramkale Köy Yolu yönünde devam edip sağa döndüğünüzde Assos Kayıkçı Camping’i yolun sağında görebilirsiniz. Tesise gelirken Assos ilçesinde hizmet veren toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsiniz. 

Mavi cennet Assos Kayıkçı Camping’te misafirlerin konaklaması için çadır konaklama yerleri ve karavan park alanları bulunuyor. Aynı zamanda şahsi çadırınız yoksa işletmenin özel yerleşik çadırlarını kiralayabilirsiniz. Kayıkçı Camping’te konaklama biriminiz ne olursa olsun dalga sesleriyle daldığınız bir uyku ve balıkçı motorlarının huzur verici sesleriyle uyanmanın paha biçilmez olacağını söyleyebiliriz. Kayıkçı Camping’te açlığınızı giderebilmeniz için restoran ve ortak kullanım mutfak alanı mevcut. Dolayısıyla tesis restoranında ev lezzetini aratmayan yemeklerin tadına bakarken kendi öğününüzü de hazırlayabilirsiniz. Ancak tesiste kendi yemeğinizi yapacaksanız küçük tüp, ızgara teli, maşa, tencere, tabak, bardak, deterjan ve sünger gibi malzemeleri yanınızda getirmelisiniz. Assos Kayıkçı Camping’te belirlenen özel alanlar dışında mangal yakmak da yasak. Bu nedenle kamp kurallarına dikkat etmenizi öneririz.

Masmavi bir denize karşı en sevdiğiniz içecekleri yudumlayacağınız Kayıkçı Camping’te misafirlerin ücretsiz faydalanabileceği bir plaj mevcut. Üstelik plajda konaklama ücretine dâhil olarak şezlong ve şemsiye hizmeti de sağlanıyor. Dolayısıyla yumuşak kumların özel hâle getirdiği tesis plajında güneşlenirken yüzme, dalış, olta balıkçılığı ya da çeşitli su sporlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Camping’te konaklarken muhteşem Behramkale'nin otantik çarşılarında ve Assos limanında bir şehrin tarihi dokusunu keşfetmek için gezi planlayabilirsiniz. Mucizevi bir doğaya tanık olmak için de trekking, bisiklet sürüşü ve yoga gibi aktiviteleri öneririz. Kayıkçı Camping’e doğru yola çıkmadan önce tesise yönelik sorularınız için iletişime geçebilirsiniz. 


Yorumlar

mehmet
2023 Tem
kahvaltı dahil 2023 fiyatı 6+ yaş kişi başı 350

Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş