Assos Kadırga Koyu Kamp Alanı

Assos Kadırga Koyu Kamp Alanı
4,60

--

--

Behram/Ayvacık/Çanakkale


Hakkında

Turizmin başkenti Assos’un Kadırga Koyu’nda büyüleyici bir kamp tatili yapabilirsiniz. Çanakkale’nin Assos sınırları içerisinde bulunan Kadırga Koyu, özellikle son yıllarda yerli ve yabancı tatilciler tarafından kamp tatili için tercih ediliyor. Bölgede sıklıkla kamp yapılmasının birinci sebepleri arasında merkezi konum avantajı yer alıyor. Elverişli konumu sayesinde Kadırga Koyu’na rahat ulaşabildiğiniz gibi türlü ihtiyaçlarınız için de birçok tesisi anında bulabiliyorsunuz. Assos’un cenneti Kadırga Koyu’nda ücretsiz kamp yapabileceğiniz sıralı birçok bölge bulunuyor. Üstelik bu noktalarda denize sıfır bir kampın keyfini çıkartırken sessiz ve sakin bir atmosferle büyülenebiliyorsunuz. Tatilcilerin vazgeçilmez rotası Kadırga Koyu’na ulaşım için kullanabileceğiniz iki alternatif bulunuyor. Bölgeye gelirken özel araç tercih ederseniz Assos ilçe merkezi üzerinden yola çıkıp Behram Yolu istikametinde ilerlemelisiniz. Harita yönergeleri doğrultusunda ilerlerken Kadırga Koyu’nu sağ tarafta masmavi bir manzarayla birlikte görebilirsiniz. Gelirken toplu taşıma kullanacaksanız da Behram istikametine giden araçları tercih edebilirsiniz.

Turizmin cennet noktası hâline gelen Kadırga Koyu’nda hem ücretli hem de ücretsiz kamp yapabileceğiniz birçok nokta bulunuyor. Kamp tatiliniz boyunca ücretsiz bir çadır ve karavan kampı yaparken birçok ihtiyacınızı çevrede bulunan beach ve camping tesislerinden belirli bir ücretle karşılayabilirsiniz. Ücretsiz kamp tatilinde profesyonel kamp tecrübelerine başvurmak isterseniz wc ya da yeme-içme gibi olanaklar için kendi alternatiflerinizi kullanabilirsiniz. Kadırga Koyu, doğanın türlü renklerini birleştiren harika atmosferinin yanı sıra muhteşem bir deniz tatilini de mümkün kılıyor. Bölgede kamp yaparken masmavi bir denizde yüzmenin keyfini doyasıya çıkartabiliyorsunuz. Gün içerisinde sımsıcak bir yaz güneşinin keyfini sürmek isterseniz de Kadırga Plajı’nda bir ücret karşılığıyla şezlong ve şemsiye kiralayabilirsiniz.

Assos’un vazgeçilmez rotası Kadırga Koyu’nda ücretsiz çadır ve karavan kampı yaparken birçok aktiviteyi deneyimleme fırsatı da bulabilirsiniz. Doğayla baş başa kalacağınız koy çevresinde trekking, bisiklet sürüşü ya da gezi planlayabilirsiniz. Şehrin benzersiz dokusunu keşfetmek için de koy çevresinde kültürel bir gezi yapabilirsiniz. Bu esnada birçok anıyı ölümsüz hâle getirmek için fotoğraf makinesi bulundurabilirsiniz. Kamp tatilinde yaz aktivitelerine ağırlık vermek isterseniz de koyun masmavi denizinde yüzme, dalış ve olta balıkçılığını deneme fırsatı bulabilirsiniz. Kadırga Koyu’na gelmeden önce bölgenin ücretsiz ve ücretli olarak iki türlü tatil alternatifi sunduğunu bilmelisiniz. Dolayısıyla ücretsiz bölgede kamp kuracaksanız hazırlıklı gelmenizi öneririz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

23°/16° C

Clear

Cmt (13.Nis)

22°/16° C

Clear

Paz (14.Nis)

24°/18° C

Clear

Pzt (15.Nis)

21°/17° C

Clouds

Sal (16.Nis)

21°/17° C

Clouds

Çar (17.Nis)

20°/16° C

Rain

Per (18.Nis)

15°/7° C

Rain

Cum (19.Nis)

14°/11° C

Rain

Cmt (20.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Ücretsiz kamp

Kalıcı kamp

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Tuvalet

Duş