Aslıhan Motel Restaurant Camping

Aslıhan Motel Restaurant Camping
4,10

aslihanmotelmokamp.net/

0 324 814 15 60

Güzelyurt, Anamur/Mersin

ozates333@hotmail.com

Özel işletme


Hakkında

Mersin’in Anamur ilçesinde konforlu bir kamp anıları biriktirmek için Aslıhan Motel Restaurant Camping tesisini tercih edebilirsiniz. Otel ve kamp konseptini ikili olarak sunan tesis, Anamur’un Güzelyurt bölgesinde bulunuyor. Dolayısıyla tesisin merkezi konumu sayesinde şehir olanaklarından faydalanırken eşsiz bir doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Müstakil bir bahçe içinde kurulan Aslıhan Motel Restaurant Camping’te hem siz hem de aileniz için konforlu ve keyifli hizmetler sunuluyor. Bu sayede yıl boyunca unutamayacağınız bir tatil anısını biriktirebiliyorsunuz. Aslıhan Motel Restaurant Camping’in merkezi konumu sayesinde ulaşım belediye otobüsleriyle kolayca sağlanabiliyor. Ayrıca özel araçla geldiğinizde de otelin misafirler için tahsis etmiş olduğu araç otoparkından güvenle faydalanabilirsiniz.

Aslıhan Motel Restaurant Camping tesisinde iki türlü isteğe hitap eden konaklama imkânları bulunuyor. Arzunuza göre tesiste otelin konforlu odalarında konaklayarak lüks imkânlardan faydalanabilirsiniz. Dilerseniz de tesiste çadır ve karavanla kalarak ortak alanda bulunan olanakları kullanabilirsiniz. Müstakil bahçe içerisine kurulmuş Aslıhan Motel Restaurant Camping tesisinde 19 adet otel odası bulunuyor. Ayrıca tesiste plaj, restoran, çay bahçesi, sıcak su ve duş gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz. Kamp alanında yetişkinlerin yanı sıra çocukların da kendini keyifli hissedebilmesi için bir oyun parkı kurulmuş. Bu sayede Aslıhan Motel Restaurant Camping her yaştan misafirin beklentilerini büyük ölçüde karşılamayı başarıyor.

Aslıhan Motel Restaurant Camping’in denize yakın konumu sayesinde çeşitli aktivitelerle eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Dilerseniz kısa süre içerisinde sahil şeridine giderek maviliğin tadını çıkarabileceğiniz yüzme ve dalış gibi etkinlikler yapabilirsiniz. Dilerseniz de yemyeşil bir doğanın dinlendirici atmosferini keşfetmek için doğa yürüyüşü, gezi ya da bisiklet sürüşüne çıkabilirsiniz. Aslıhan Motel Restaurant Camping’in kapsamlı hizmetleri ve sezon bilgisini almak için önceden iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş