Arya Camping Glamping & Karavan

Arya Camping Glamping & Karavan
4,90

instagram.com/arya_camping/

0 537 661 71 71

Adrasan, Sahil Cd No:234/A, Kumluca/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Adrasan’da sahile yakın ve konforlu bir yaz tatili için Arya Camping Glamping & Karavan tesisini tercih edebilirsiniz. Arya Camping, Antalya’nın Kumluca ilçesi ve Sahil Caddesinde bulunuyor. Dolayısıyla tesisin merkezi konumu sayesinde yaz tatili cazip kılındığı kadar misafirlerin ulaşımı da kolay bir hale geliyor. Arya Camping Glamping & Karavan tesisine gelirken tercihiniz özel araçtan yana olacaksa şahsi aracınızla harita konumunu takip ederek gelebilir ve konaklama ücretine dahil olarak otopark imkânlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca özel araç yerine toplu taşımayı tercih ettiğinizde Antalya merkezinden geçen Adrasan minibüslerini kullanabilirsiniz.

Arya Camping Glamping & Karavan tesisinde misafirlerin konforlu konaklaması için çeşitli alternatifler sunuluyor. Kamp tatilinde tercihiniz lüks bir konaklamadan yana olduğunda tesisin özel olarak tasarladığı glamping evleri kiralayabilirsiniz. Kamp tatilinde daha özgür bir konaklama tercihi yaptığınızda ise kendi çadırınızı kurabilir ya da tesise karavanla gelerek park imkânlarından faydalanabilirsiniz. Birinci sınıf konfor seçenekleriyle tasarlanmış Arya Camping Glamping & Karavan tesisinde sunulan konforlu konaklama tercihlerinin yanı sıra kapsamlı hizmetlerle de kendinizi oldukça özel hissedebilirsiniz.

Arya Camping Glamping & Karavan’da tatilinizi keyifli kılacak çeşitli aktivite olanakları da bulunuyor. Bunun için tesiste kalırken kısa sürede sahile giderek yüzebilir, akvaryumu andıracak denizde dalış yapabilir ya da olta balıkçılığını deneyebilirsiniz. Yemyeşil ağaçlar içerisine kurulmuş bir tesiste doğanın dinlendirici atmosferini keşfetmek için de yürüyüşe çıkabilir ya da bisiklet sürebilirsiniz. Arya Camping Glamping & Karavan tesisinin güncel konaklama bilgilerini almak için yola çıkmadan önce iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Glamping

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş