Aristo Kamp

Aristo Kamp
5,00

mobile.twitter.com/aristokaravan

0505 379 99 03

Behram Köyü İç Yolu, Behram/Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Zeytin ağaçları arasında gözlerden uzak bir kamp için Aristo Kamp’a gidebilirsiniz. Behram köyü yolu üzerinde bulunan kamp alanı maddi beklentilerden uzak bir şekilde kampçılara keyifli bir tatil imkânı sunmak amacıyla oluşturulmuş. Dolayısıyla var olma nedeniyle bağlantılı olarak Aristo Kamp’ta şehir rutini ve günlük koşuşturmadan uzak kafa dinleyeceğiniz bir tatil yapabilirsiniz. Tesise Behram istikametine giden toplu taşıma araçlarıyla ulaşmak mümkün. Ayrıca özel aracınızla da çevre bölgelerden gelirken Assos ilçe merkezine ulaştıktan sonra Behram Köyü Yolu’na bağlanabilirsiniz. Kısa bir sürüş mesafesi sonrası Aristo Kamp’a ulaşabilirsiniz. Ayrıca özel aracınızı bölgede park edebileceğiniz elverişli noktalar da bulabilirsiniz. 

Geniş bir zeytinliğe kurulmuş Aristo Kamp’ta hem şahsi karavan hem de çadırlar ile konaklamak mümkün. Üstelik konakladığınız bölgede doğa ile bütünleşen muhteşem bir atmosferin keyfini çıkarabilirsiniz. Aristo Kamp, Aristo Heykeli’nin 50 metre arkasında bulunuyor. Antik Liman Yolu üzerinde yer alan Aristo Kamp, adını da buradan almış. Merkezi konum avantajıyla tesiste konaklarken bir şehir gezisi de yapabiliyorsunuz. Aristo Kamp’ta organik domates, biber ve patlıcan gibi gıdaların yetiştiği bir sebze bahçesi mevcut. Böylece tesis restoranında, sebze bahçesinde yetişen birbirinden faydalı besinler ile lezzetli bir yemeğin keyfini çıkarabilirsiniz. Yemyeşil bir doğa içerisine kurulan Aristo Kamp’ta özel bir mutfak alanı bulunmuyor. Dolayısıyla yiyeceklerinizi restorandan temin edebildiğiniz gibi bir alternatifiniz de mangal oluyor. Ancak mangalı, tesisin belirlediği bölgede ve kontrollü olarak yakmanız gerekiyor. 

Kültürel bir tatile adım atmanızı sağlayan Aristo Kamp, denize 2 km’lik mesafede yer alıyor. Dolayısıyla gün içerisinde plaja gitmek için 2 km’lik bir yol kat etmeniz gerekiyor. Denize indiğinizde yüzme, dalış, olta balıkçılığı ya da çeşitli su sporlarını deneyebiliyorsunuz. Vaktinizi doğa ile iç içe tesiste geçirmek isterseniz de çevrede trekking ve bisiklet sürüşü yapabilirsiniz. Aristo Kamp’a ilişkin merak ettikleriniz için kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

21°/17° C

Clouds

Çar (17.Nis)

19°/16° C

Rain

Per (18.Nis)

19°/15° C

Rain

Cum (19.Nis)

14°/10° C

Rain

Cmt (20.Nis)

15°/15° C

Clear

Paz (21.Nis)

14°/15° C

Rain

Pzt (22.Nis)

19°/18° C

Clouds

Sal (23.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş