Arıkan Bungalow & Camping

Arıkan Bungalow & Camping
4,90

arkanyorukcadrbungalowve.business.site/

0537 427 55 05

Andifli Mahallesi Bucak Denizi Acısu Mevkii No 4, Kaş/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Kaş’ın en nezih bölgesinde bungalov ve çadır kampı yapmak için Arıkan Bungalow & Camping’i ziyaret edebilirsiniz. Antalya’nın Kaş ilçesinde yer alan ücretli tesise toplu taşıma ve özel aracınız ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Kaş ilçe merkezine yürüyerek 15 dakikalık sürede ulaşacağınız tesisin önünden yarım saatte bir düzenli olarak servis araçları geçer. Bu sayede merkezden kamp işletmesine zorlanmadan ulaşabilirsiniz. Arıkan Bungalow & Camping’te iki kişilik bungalov evleri ve 15 adet çadır kamp alanı bulunur. Sosyal mesafeye uygun biçimde düzenlenmiş çadırlar ve bungalov evlerde güvenle konaklayabilirsiniz. 

Arıkan Bungalow & Camping’te özgürlüğe düşkünler için çadır konaklama alanları bulunur. Aynı zamanda muhteşem deniz manzarasını izleyebileceğiniz geniş balkonlara sahip özel bungalov evlerde de konaklayabilirsiniz. Konforlu bir konaklama ve elverişli ulaşım imkânı sunulan işletmede geniş bir hizmet politikası da bulunuyor. Tesiste konaklarken wc, sıcak su, duş, elektrik, internet bağlantısı, ortak kullanım mutfak, priz ve buzdolabı gibi hizmetlere ulaşabilirsiniz. Üstelik özel araçla geliyorsanız da ücretsiz otoparka aracınızı güvenle park edebilirsiniz. Arıkan Bungalow & Camping en yakın markete 300 metrelik bir mesafede bulunuyor. Dolayısıyla yeme-içme gibi temel birçok ihtiyaç malzemesini yakın marketten temin edebilirsiniz. Tesiste kendi pişirdiğiniz yemeklerin yanı sıra hazır olarak gözleme ve bazlama evinden de faydalanabilirsiniz.

Arıkan Bungalow & Camping yüzmenin zevkini doyasıya çıkartabileceğiniz bir plaja 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Bu sayede güne başlarken kahvaltınızı gözleme ve bazlama evinde yapıp geri kalan vakitleri keyifli bir plajda geçirebiliyorsunuz. Akdeniz’in berrak suyuyla adeta büyülenirken su altı güzelliklerini keşfedeceğiniz dalış da yapabilirsiniz. Macera dolu bir ruha sahipseniz bisiklet sürüşü, trekking, doğa fotoğrafçılığı, gezi ve yoga gibi aktiviteleri de deneyebilirsiniz. Tesise doğru yola çıkmadan önce detaylı bilgi almak için iletişim numaraları üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş