Arifin Yeri Demre Camping

Arifin Yeri Demre Camping
4,90

instagram.com/arifinyeri.demre.camping/

0 538 313 01 67

Karabucak, Demre Kaş Yolu, Demre/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Antalya’nın Demre ilçesinde gözlerden uzak kalacağınız bir kamp tatili için Arifin Yeri Demre Camping tesisini ziyaret edebilirsiniz. Rota olarak yüksek bir konumda bulunan tesis, yaz boyu misafirler için manzaralı bir kamp imkânı sunarken serin bir atmosfer vadediyor. Dolayısıyla yazın bunaltıcı sıcaklarında da konforlu bir kamp tatilinin keyfini çıkarma şansınız bulunuyor. Ana yol üzerinde hizmet veren tesisin Antalya şehir merkezine 2 saat 10 dakika ve Demre ilçe merkezine yaklaşık 10 dakikayı bulan kısa bir sürüş mesafesi mevcut. Dolayısıyla tesise toplu taşımayla gelirken Karabucak beldesinde indikten sonra yaklaşık 10 metrelik çok kısa bir yürüme mesafesi sonunda Arifin Yeri Demre Camping’e ulaşabilirsiniz. Ayrıca tesise özel araçla gelme şansınız bulunduğu gibi park imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

Arifin Yeri Demre Camping tesisinde birbirinden farklı konaklama alternatifleri bulunuyor. Yaklaşık 30 metre yükseklikte ormanın içerisinde bulunan tesisin tercih edilen konaklama biçimleri bungalov, çadır ve karavan olarak sıralanıyor. Kamp tatilinde ev konforunu aratmayan bir konaklamayı tercih ederseniz içerisinde duş, tuvalet, yatak ve sıcak suyun bulunduğu 24 metrekarelik konforlu bungalov evleri kiralayabilirsiniz. Ayrıca özgür bir konaklama tercihi için tesiste çadırda kalabilir ya da karavanınızla giriş yapabilirsiniz. Arifin Yeri Demre Camping tesisinde günlük yemek ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için tedarikli gelmeniz gerekiyor. Bu sayede getirmiş olduğunuz eşyaları dolapta bekleterek kendiniz için lezzetli öğünler hazırlayabilirsiniz. Ayrıca tesis sahibinin kontrolünde ve dikkatli olmak şartıyla belirli alanlarda mangal da yakabilirsiniz.

Arifin Yeri Demre Camping tesisinin masmavi bir Akdeniz’e arabayla yaklaşık 10 dakikalık bir mesafesi bulunuyor. Bu sayede gün içerisinde kolayca deniz kenarına giderek yüzme, dalış ve türevi yaz aktivitelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Tercihiniz maviliklerin yanında yemyeşil bir doğadan yana olursa çevrede doğa yürüyüşüne katılabilir ya da bisiklet sürebilirsiniz. Tesisin muhteşem manzarasıyla vakit geçirmek istediğinizde ise en sevdiğiniz kitabı okuyabilir ya da ailenize vakit ayırabilirsiniz. Arifin Yeri Demre Camping isimli tesise doğru yola çıkmadan önce konaklama, hizmet ve diğer tüm alanlarda bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş