Arden Kamp

Arden Kamp
4,70

instagram.com/arden_kamp/

0 543 522 78 38

Mehmedalan köyü, Edremit/Balıkesir

Özel işletme


Hakkında

Dere kenarında cenneti andıran eşsiz vakitlere imza atmak için kampınızda Arden Kamp tesisini tercih edebilirsiniz. Sakin bir göletin yanı başına kurulan Arden Kamp tesisinde şehir yaşamından uzaklaşarak izole vakitler geçirebileceğiniz eşsiz bir kamp tatiline imza atabilirsiniz. Kazdağları’nın minik cenneti Arden Kamp, Balıkesir’in Edremit ilçesi ve Mehmetalan Köyü’nde hizmet veriyor. Dolayısıyla tesise gelirken özel aracınızla çok daha rahat bir şekilde ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Toplu taşımayla Arden Kamp’a gelecekler için araçlar Mehmetalan Köyü girişine kadar çalışıyor. Tesise kadar kalan yaklaşık 4 km’lik yolu kendi imkânlarınızla kat etmeniz gerekiyor. Ancak yolları aştıktan sonra vardığınız cennet karşısında eşsiz bir hayranlık yaşayabiliyorsunuz.

Oksijeni bol bir doğanın içerisine kurulmuş Arden Kamp tesisinde misafirlerin konaklayabilmesi için çadır ve bungalow hizmeti sunuluyor. Arzunuza göre kendi çadırınızı getirerek tesise kurabilir ya da özenle dekore edilen bungalow evleri kiralayabilirsiniz. Arden Kamp’ta yemek ihtiyaçlarınızı ortak kullanım bir mutfak alanından karşılayabilirsiniz. Ayrıca aperatif yiyecek ve içecek tercihleri için de tesisin kafesini kullanabilirsiniz. Doğayla bütünleşik bir kamp keyfi sunan Arden Kamp’ta internet bağlantısı hizmeti bulunmuyor. Ancak tesisin doğayla iç içe huzurlu konumuna şahit olduktan sonra özellikle şahsi bir internet bağlantısına bile ihtiyaç duymuyorsunuz.

Arden Kamp’ta doğanın keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz pek çok aktivite olanağı mevcut. Tesiste kalırken zakkum ağaçları ve pembe çiçekler çevresinde bir doğa yürüyüşüne çıkabilirsiniz. Ayrıca akarsuya girerek kendinizi yenileyeceğiniz eşsiz vakitler geçirebilirsiniz. Arden Kamp tesisine 7 yaş altı çocuklar kabul edilmiyor. Tesisin bu ve daha kapsamlı hizmet politikaları hakkında bilgi almak için yola çıkmadan önce iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Balık Tutma
Yüzme (Nehir)
Doğada Yürüyüş
Yoga
Gezi
Rahatlama

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş