Antique Lodge Karavan Kamp

Antique Lodge Karavan Kamp
4,80

antiquelodgecamp.com/

0533 796 22 67

Bayraklıdede, Kuştur Önü Yolu Cd. 1. Sokak No:13, Kuşadası/Aydın

antiquelodgecamp@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Yaz-kış demeden yılın her sezonu hizmet veren Antique Lodge Karavan Kamp’ta muhteşem bir doğa kampına imza atabilirsiniz. İzmir-Aydın şehir sınırında bulunan tesis, yaklaşık 19 dönümlük geniş bir arazi üzerine konumlanmış. Üstelik kamp bölgesi, yemyeşil rengi ve büyüleyici dokusuyla misafirleri adeta büyüleyici bir yolculuğa çıkarmaya aday. Merkeze yaklaşık 10 dakikalık kısa bir mesafede yer alan işletmede muhteşem bir doğa manzarasına tanıklık ederken ruhunuzu dinlendirecek sessizliğe ulaşabiliyorsunuz. Bu sayede yıl boyunca arzuladığınız sessiz ve sakin atmosferi tatilde bulabiliyorsunuz. 

Antique Lodge Karavan Kamp’ta tatilciler için kapsamlı bir konaklama rehberi sunuluyor. Gürültüden olabildiğince izole olmuş işletmede tiny house, taş oda ya da şahsi karavan ya da tesis karavanlarında konaklayabiliyorsunuz. Tiny House evlerde; wc, duş, sıcak su, mini mutfak, su ısıtıcı, buzdolabı, ocak, internet bağlantısı ve TV gibi olanaklar bulunuyor. Taş Oda konseptlerinde ise mutfak, lavabo, duş, wc, sıcak su, yatak, dolap ve veranda gibi hizmetler sunuluyor. Son olarak tesisin hazırladığı karavanlarda ise yatak, klima, wc, lavabo, sıcak su, duş, mutfak, buzdolabı, su ısıtıcı, ocak, veranda, masa ve sandalye gibi olanakları bulabilirsiniz. Tesisin ortak kullanım noktalarında ise açık havuz, restoran hizmeti, kış bahçesi, bulaşık yıkama alanı, çamaşır odası, market, tüp servisi ve manav bulunuyor. Aynı zamanda tesisin özel bahçesinden organik meyve ve sebzeleri toplayabiliyorsunuz. Tesisin hem konaklama bölgesi hem de ortak kullanım alanında sunduğu kolaylıklar sayesinde hayalini kurduğunuz tatil anılarını biriktirebiliyorsunuz. 

Kuştur Plajı’na 700 metrelik kısa bir mesafede bulunan Antique Lodge Karavan Kamp’ta deneyimleyebileceğiniz birçok eğlenceli etkinlik de mevcut. Gün içerisinde boş vakitlerinizi workshop etkinliklerine katılarak değerlendirebilirsiniz. Üstelik akşam dalga sesleri eşliğinde sürpriz canlı müzik etkinliklerine de katılabilirsiniz. Doğanın güzelliklerini keşfetmek için de deniz ya da özel havuzda yüzmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda doğada trekking, bisiklet sürüşü ya da gezi yapmanızı tavsiye ederiz. Tesiste kâğıt israfını önlemek amacıyla tuvalet kâğıdı bulunmuyor. Bu nedenle kullanacağınız tuvalet kâğıdını yanınızda getirmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca yaz sezonu yangınlara karşı bir önlem olarak kamp ateşi yakılmıyor. Ancak mangal alanında lezzetli yemeklerinizi pişirebiliyorsunuz. Üstelik tesiste ofis çalışanları için sessiz ve sakin bir çalışma alanı bulunuyor. Bu sayede ofis işlerinizi gölgelik bir bölgede kısa sürede halledebiliyorsunuz. Antique Lodge Karavan Kamp’a doğru yola çıkmadan önce detaylı bilgi sahibi olmak için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Havuz)
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Karavan

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Kurutma Odası

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Restoran

Masalar ve banklar

Kurutma makinesi

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş