Antalya Mavi Rafting

Antalya Mavi Rafting
4,40

maviraft.com/

0 545 300 03 86

Karabük, Köprülü Kanyon Milli Parkı, Manavgat/Antalya, Türkiye

maviraft@gmail.com

Özel işletme


Hakkında

Antalya’nın Manavgat ilçesinde macera dolu aktivitelerin keyfini çıkarabileceğiniz bir kamp tatili için Antalya Mavi Rafting’i ziyaret edebilirsiniz. Manavgat’ın Köprülü Kanyon bölgesinde hizmet veren tesis, 10 yıllık tecrübe ve deneyime sahip olan ekiple birlikte 2016 yılından bu yana hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Rafting konusunda eğitim almış personel ve Avrupa standartlarına uygun ekipmanlarıyla aktivite deneyimini bir üst noktaya taşıyan tesiste tatilin keyfini çıkarırken dinlenebileceğiniz vakitler bulabilirsiniz. Doğanın yemyeşil bir atmosferle bütünleşmiş eşsiz rotasında yer alan Antalya Mavi Rafting tesisine ulaşım özel araçlarla kolayca sağlanıyor. Tesisin Side’ye 1 saat 11 dakika, Antalya şehir merkezine 1 buçuk saat ve Manavgat bölgesine 1 saat 10 dakikalık mesafesini özel araçla giderek kısa sürede tesise ulaşabilirsiniz. Ayrıca tesise geldikten sonra özel aracınızı konaklama ücretine dahil olarak otoparka bırakabilirsiniz.

Antalya Mavi Rafting tesisinde çadırla konaklama imkânınız bulunuyor. Bu sayede günün büyük bir çoğunluğunda yaz aktivitelerinin keyfini çıkarırken geri kalanında çadırınızda dinlenebilirsiniz. Ayrıca tesisin çadır konaklama yerlerinde huzurlu saatlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini vizyon olarak belirleyen Antalya Mavi Rafting kamp alanında wc, elektrik bağlantısı, duş, büfe, ortak oturma alanı ve otopark hizmetlerini bulabilirsiniz. Köprülü Kanyon Çayının kenarında çadır kampı imkânı sunan tesiste eğlenirken gün içerisinde hamaklarda sallanarak izole bir tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.

Antalya Mavi Rafting tesisi doğa sporlarıyla ilgilenen kampçıların ilgisini çekecek pek çok aktivite olanağına sahip. Tesiste rafting, kanyon turu, jeep safari ve ATV safari yapma şansınız bulunuyor. Ayrıca zipline aktivitesiyle de macera dolu saatler geçirmek için tesise gidebilirsiniz. Bunun yanı sıra yemyeşil bir atmosferi keşfetmek için de doğa yürüyüşüne katılabilir ya da bisiklet sürüşü yapabilirsiniz. Antalya Mavi Rafting tesisine doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgi almak için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Kano
Off Road
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Nehir)
Zipline
Yoga
Voleybol
Doğada Yürüyüş

Kiralama

Atv

Genel

Motorla gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Nehir kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş

Macera Parkı