Ant Camping

Ant Camping
3,90

antcamping.com/anasayfa.html

0 533 696 90 44

Arif Kalipsizoglu Cd. No:132 Zeytinli mahallesi Belkıs, Erdek/Balıkesir

Özel işletme


Hakkında

Ege’nin büyüleyici sularında yüzerken konforlu bir kamp tatili yapmak için rotanıza Ant Camping’i ekleyebilirsiniz. Marmara denizinin güney sahilinde yer alan Ant Camping, Balıkesir’in Erdek ilçesinde hizmet veriyor. Yaz sezonu boyunca kampçıların uğrak noktası hâline gelen tesiste hem konforlu hem de eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz. Erdek ilçesine yaklaşık 6 km’lik mesafede bulunan Ant Camping’e ulaşım hem toplu taşıma hem de özel araçla sağlanıyor. Tesise İstanbul civarından gelirken Yenikapı limanından Bandırma limanına günlük deniz otobüsü seferlerini tercih edebilirsiniz. Bandırma’ya geldikten sonra da otobüs seferleriyle kamp alanına yaklaşık 15 dakikada ulaşabilirsiniz. Tesise gelirken tercihiniz özel araçtan yana olacaksa da İzmir yönünden D-565 ile Çanakkale ve Bursa yönlerinden D-200 (E-90) yollarını kullanabilirsiniz.

Balıkesir’in incisi Erdek bölgesinde hizmet veren Ant Camping’te birbirinden konforlu konaklama imkânları mevcut. Tesiste arzunuza göre çadırla konaklayabildiğiniz gibi çekme karavan ya da motokaravanla da giriş yapabilirsiniz. Üstelik konaklama ücretine dâhil olarak tesisin ortak kullanıma sunmuş olduğu mutfak, tuvalet ve duş imkânlarından faydalanabilirsiniz. Yemyeşil bir doğada kurulmuş Ant Camping’te karavanlar için özel elektrik prizleri gibi kapsamlı imkânlar sunuluyor. Dolayısıyla konaklama şekliniz ne olursa olsun hizmetler konusunda mahrum kalmıyorsunuz.

Ant Camping’te kalırken keşfedebileceğiniz birbirinden kapsamlı aktivite imkânları bulunuyor. Tesiste karavan denize doğru esen bir hava hâkim olduğu için rüzgâr sörfünün tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca tesisin Kapıdağ eteklerinde bulunan eşsiz konumunu bir fırsat bilerek yürüyüş parkurlarında trekking yapabilirsiniz. Gün içerisinde vaktinizi geziyle değerlendirmek isterseniz de “Kyzikos Antik Kenti’ne” gidebilir ya da Avşa ve Marmara adalarını günlük olarak ziyaret edebilirsiniz. Ant Camping’e doğru yola çıkmadan önce hizmet detayları ve güncel fiyat bilgisi için önceden iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Sörf
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş