Aluçdağı Tabiat Parkı Kamp Alanı

Aluçdağı Tabiat Parkı Kamp Alanı
4,40

--

0 312 207 50 00

Bardakçılar, Aluçdağ Mesire Yeri, Çamlıdere/Ankara

Özel işletme


Hakkında

Ankara’nın Çamlıdere ilçesinde hem kamp hem piknik yapabileceğiniz eşsiz bir rota için Aluçdağı Tabiat Parkı’nı ziyaret edebilirsiniz. Kampçılar tarafından sıklıkla ziyaret edilen tabiat parkı, Ankara’nın Çamlıdere ilçesi ve Bardakçılar bölgesinde hizmet veriyor. Bu sayede parka özel araç vasıtasıyla kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Tesisin İstanbul’a 3 saat 52 dakika, Eskişehir’e 3 saat 19 dakika, Sakarya’ya 2 buçuk saat, Ankara şehir merkezine 1 saat 17 dakika ve Çamlıdere ilçesine yaklaşık 10 dakikalık bir sürüş mesafesi bulunuyor. Çamlıdere konumuna geldikten sonra Melih Gökçek Caddesi üzerinden çok kısa bir süre içerisinde Aluçdağı Tabiat Parkı’na gelebilirsiniz. Üstelik bir doğa harikası olan tabiat parkına geldikten sonra özel aracınızı otoparka güvenle bırakabilirsiniz.

Aluçdağı Tabiat Parkı’nda ailenizle birlikte piknik yaparken kampçılık tecrübeleri edinebileceğiniz konseptler bulunuyor. Dilerseniz yemyeşil ağaçların ortasında kendi çadırınızı kurarak kamp yapmaya başlayabilirsiniz. Üstelik kamp süresinin büyük bir çoğunluğunu ailenizle birlikte mangal ya da piknik yaparak geçirebilirsiniz. Aluçdağı Tabiat Parkı’nda mucizevi bir doğanın içerisinde konaklama şansına ulaşırken pek çok hizmetle de buluşabilirsiniz. Tesiste kalırken yeme-içme ihtiyaçlarınız için büfe ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca kendi mangalınızı yakabileceğiniz gibi çevrede diğer işletmelerden de yararlanma şansınız bulunuyor. Bunun yanı sıra parkın içerisinde sıcak su, çeşme, mangal alanı, ortak oturma yerleri, elektrik ve şarj üniteleri gibi hizmetleri de bulabilirsiniz.

Aluçdağı Tabiat Parkı’nda her yaştan misafirin keyifli vakit geçirebileceği aktivite olanakları bulunuyor. Öncelikle tesiste çocukların keyifli vakit geçirmesi adına macera parkı ve çocuk parkı olanakları düşünülmüş. Ayrıca yetişkinler için de doğa yürüyüşü yapılabilecek pek çok patika bulunuyor. Tesiste eğlencenin doruklarına ulaşmak istediğiniz noktada zipline, parkur ve at binme gibi etkinliklere katılabilirsiniz. Parka getireceğiniz bir bisikletle de doğanın gizli kalmış güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Aluçdağı Tabiat Parkı’na doğru yola çıkmadan önce kapsamlı bilgiye ulaşmak için iletişim kurabilirsiniz.

Görseller: 1. Kazım Atalık, 2. Melih Kösemen, 3. Hakan Ümit Atalay, 4. Esra Uslu, 5. Erdem Lafçı, 6. Easy Come Easy Go, 7. Ahmet Cevdet Sayın, 8. Sna Mte, 9. Ensar Köseoğlu, 10. Halil Dündar


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
At Binme
Zipline
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş

Macera Parkı

Mescid (Bay)