Altınkum Camping

Altınkum Camping
3,70

--

05333063039

Hisarönü, Marmaris/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Uzun süredir hizmet veren, konforlu ve güvenli bir kamp alanı için Altınkum Camping’i rotanıza ekleyebilirsiniz. Muğla’nın Marmaris ilçesinde bulunan Altınkum Camping’in ilçe merkezine 20 km mesafesi bulunur. Ulaşım yönünden sıkıntısı bulunmayan kamp işletmesine minibüsler ya da özel araç ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Denize sıfır konumda bulunan özel işletmede konaklayan misafirlerin kullanabileceği elektik, sıcak su, duş, internet bağlantısı, mutfak ve çamaşırhane gibi hizmetler bulunur. Bu sayede birçok ihtiyacınızı kısa sürede kamp sınırları içerisinde karşılayabilirsiniz.

Ailenizle güvenli bir kamp yapabileceğiniz bölgede ücretsiz otopark, çocuk parkı ve dolap hizmeti bulunur. Kiralamış olduğunuz dolapları konakladığınız süre boyunca yalnızca siz kullanabilirsiniz. Aynı zamanda işletmede yeme-içme ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz balık restoranı ve bar bulunur. Yemeğinizi hazır almak yerine kendiniz hazırlamak isterseniz de buzdolabı, pişirme olanakları ve kap kacağın sunulduğu ortak mutfağı kullanabilirsiniz.

Denize sıfır konumuyla yazlıkçılar için bulunmaz bir imkân sunan kamp işletmesinde birçok aktiviteyi deneyebilirsiniz. Ege’nin huzurlu sularında yüzebilir ya da olta balıkçılığını deneme fırsatı bulabilirsiniz. Aynı zamanda doğanın derinliklerini keşfedeceğiniz bir trekking yapabilir ya da bisiklet sürüşünün keyfini çıkartabilirsiniz. Ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bir etkinliğe ihtiyaç duyarsanız da sessizliğin sağlandığı bölgede kitap okuyabilir ya da uyku matınızı bir yoga matı olarak değerlendirebilirsiniz. İşletmeye doğru yola çıkmadan önce fiyat bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Okan
2024 May
güncel bir numarası var mıdır bu yazılı numara kullanılmamaktadır diyor

Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga
Yüzme (Deniz)

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş