Alphan Tatil Köyü

Alphan Tatil Köyü
4,30

urkmezcadirkamp.com/

0 532 760 01 14

Cumhuriyet, 5160. Sk. 6 A, Seferihisar/İzmir

Özel işletme


Hakkında

Ailenizle birlikte sakin ve huzurlu bir kamp tatili için rotanıza Alphan Tatil Köyü’nü ekleyebilirsiniz. İzmir’in Seferihisar ilçesinde bulunan tesis, ailenizle birlikte planladığınız tatilde konforlu ayrıntıları bir arada bulabilmeniz için özel olarak tasarlanmış. Dolayısıyla hem kamp sınırları içerisinde hem de çevrede pek çok ihtiyacınız için anında çözüm yöntemleri bulabilirsiniz. Alphan Tatil Köyü, Seferihisar’ın Cumhuriyet beldesinde konumlanıyor. Tesisin merkezi konumu sayesinde tatil boyunca bulabildiğiniz konforu ulaşım ayrıntılarında da yaşayabiliyorsunuz. Tatil köyünün yürüme mesafesinde pek çok restoran, sahil kafe ve market gibi olanaklar bulunuyor. Bu sayede kamp süresince ihtiyaçlarınızı araca gerek duymadan karşılarken deniz kenarına 100 metrelik kısa bir mesafe sayesinde masmavi Ege sularını keşfedebilirsiniz.

Alphan Tatil Köyü’nde misafirlerin konaklama tercihlerine göre tercih edebileceği çadır ve pansiyon alternatifi bulunuyor. Dolayısıyla tesise geldiğinizde dilerseniz özel alana kendi çadırınızı kurabilir ya da tesisin misafirler için tahsis etmiş olduğu çadırları kiralayabilirsiniz. Tesiste konaklarken tercihiniz çadırdan yana olacaksa ortak kullanım buzdolabı, wc, duş, masa, sandalye ve elektrik prizlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca tesisin olanakları sayesinde lezzetli bir mangalın da keyfini çıkarabilirsiniz. Geniş güvenlik önlemleriyle çevrili Alphan Tatil Köyü’nde çadırın yanı sıra pansiyon konaklamasını da tercih edebilirsiniz. Tesisin özel pansiyon odalarında klima, buzdolabı, wc, duş, sıcak su, masa ve sandalye gibi olanakları bulabilirsiniz. 

Denize çok yakın bir noktada hizmet veren Alphan Tatil Köyü’nde ailenizle keyifli vakit geçirirken deneyimleyebileceğiniz pek çok aktivite bulunuyor. Arzunuza göre tesiste kalırken Ege denizinin tadını çıkarabileceğiniz yüzme, dalış ve olta balıkçılığı gibi faaliyetlere vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca tesisin merkezi konumu sayesinde şehrin olanaklarını keşfedebilir ya da doğa içerisinde bir trekking yapabilirsiniz. Huzurlu aile tatil köyü olarak hizmet veren tesise doğru yola çıkmadan önce güncel fiyat bilgisi ve hizmetler hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş