Almira Camping Cafe

Almira Camping Cafe
4,80

https://almiracamping.business.site/

0 549 147 35 00

Küme evler No: 201 Tepeboz / Yeniliman, Karaburun/İzmir

Özel işletme


Hakkında

İzmir’in Karaburun ilçesinde huzurlu bir kamp deneyimi için Almira Camping Cafe’yi tercih edebilirsiniz. Karaburun’un Yeniliman bölgesinde bulunan tesis hem kamp hem de kafe olarak hizmet veriyor. Bu sayede kamp alanında konaklarken pek çok ihtiyacınıza kısa bir süre içerisinde çözüm bulabiliyorsunuz. Eşsiz bir manzara eşliğinde kamp yapabileceğiniz tesisin İzmir şehir merkezine yaklaşık 1 buçuk saatlik mesafesi bulunuyor. Ayrıca tesisten Karaburun ilçe merkezine de yaklaşık 10 dakika içerisinde ulaşım sağlanabiliyor. Almira Camping Cafe’nin çevre lokasyonlara yakınlığı sayesinde ulaşımınızı hem toplu taşıma hem de özel araçla yapabilirsiniz. Toplu taşımayla tesise gelmek için İzmir’den Karaburun dolmuşlarına binerek merkeze varabilirsiniz. Ardından bineceğiniz dolmuşlarla tam olarak kampın önünde inebilirsiniz.

Almira Camping Cafe’de misafirlerin kendini konforlu hissedebileceği doğayla iç içe konaklama alternatifleri bulunuyor. Bunun için tesiste kendi çadırınızı kurabileceğiniz gibi gelirken karavanı da tercih edebilirsiniz. 2022 yılı itibariyle hizmet vermeye başlayan Almira Camping Cafe tesisinde buzdolabı, wifi, cafe, elektrik, tuvalet ve duş gibi hizmetler bulabilirsiniz. Üstelik çadırınızı kurduğunuz noktadaki meyve ağaçları sayesinde kendinizi uyandığınız her gün için çok daha özel hissedebilirsiniz. Tesiste her akşam kamp ateşi başında gitar ve sohbet etkinlikleri düzenleniyor. Bu sayede her akşamı bir diğerinden daha eğlenceli ve özel kılabiliyorsunuz.

Karaburun’da denizin tam yanı başında hizmet veren Almira Camping Cafe’de kalırken pek çok aktiviteyi deneyimleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bunun için eşsiz Ege sularında yüzebilir, doğanın renginden ilham ağan ağaçlar arasında yürüyüşe çıkabilir ya da birbirinden huzurlu sokaklarda bisiklet sürüşü gerçekleştirebilirsiniz. Ailenizle keyifli bir kamp deneyimi sunan tesiste güvenlik önlemleri de son derece gelişmiş. Almira Camping Cafe’ye doğru yola çıkmadan önce merak ettikleriniz için iletişim numaraları üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Gezi
Rahatlama
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş