Ali Baba Relax Camping

Ali Baba Relax Camping
4,50

instagram.com/alibabarelaxcamping1/

0531 585 58 17

Arıklı/Ayvacık/Çanakkale

Özel işletme


Hakkında

Güvenli ve huzurlu bir kamp alanı için Ali Baba Relax Camping’i tercih edebilirsiniz. Ayvacık Arıklı’da bulunan Ali Baba Relax Camping, zeytin ve meyve ağaçlarıyla kapsanmış muhteşem atmosferiyle misafirlerine sakinliği vadediyor. Üstelik Kaz Dağları’nın eteğinde yer alan tesiste adeta yenileyici bir atmosferin keyfini çıkarabiliyorsunuz. Assos’un vazgeçilmez rotası Ali Baba Relax Camping’e ulaşım için Assos ilçe merkezi üzerinden yola çıkarak Behram Yolu yönünden Assos Antik Liman Yolu konumuna doğru ilerlemeniz gerekiyor. Ardından Ayvacık Gülpınar Yolu konumunda sağa döndükten sonra Behramkale Köy Yolu’na doğru ilerlemelisiniz. Daha sonra iki kez sağa döndüğünüzde tesisi kısa süre içerisinde bulabilirsiniz. Assos ilçesi üzerinden toplu taşımayla tesise ulaşmak için de Ayvalık ilçe terminalinden kalkan minibüslere binebilirsiniz. Özenle dekore edilmiş yaşam merkezine geldiğinizde aracınızı park edebileceğiniz güvenli bir araç otoparkı da bulabilirsiniz.

Ali Baba Relax Camping’te misafirler için yalnızca çadır konaklama imkânı sunuluyor. Arzunuza göre tesiste kendi çadırınızla konaklayabilir ya da işletmenin yerleşik çadırlarını kiralayabilirsiniz. Ali Baba Relax Camping’in yerleşik çadırları comfort özelliğine sahip. Dolayısıyla bir çadırı 3-4-5 kişiyle birlikte konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Ali Baba Relax Camping’in hizmet olanakları ve dekorasyon özellikleri Avrupa Standartları’na göre hazırlanmış. Böylece aradığınız otel konforunuz doğayla baş başayken de bulma şansına sahipsiniz. Denize sıfır konumuyla misafirleri büyülemeye adet olan Camping tesisinde ortak kullanımlı bir mutfak alanı bulunuyor. Böylece mutfakta kendi yemeğinizi pişirebiliyorsunuz. Aynı zamanda tesiste bazı zamanlar belirli bir ücret karşılığında yöresel ev yemekleri de sunuluyor. Kendi mangalınızı yapmak için de belirlenen alanlarda kontrollü bir şekilde ateş yakabilirsiniz. Ali Baba Relax Camping’te İngilizce ve Almanca dilinde hizmet olanağı mevcut. Ayrıca engelli vatandaşlara uygun biçimde tasarlanmış wc ve duş gibi olanaklar da bulunuyor. Tesiste evcil hayvanınızla birlikte tatil yapmak için de kontrol etmek şartıyla birlikte gelebilirsiniz.

Ali Baba Relax Camping’te 7’den 70’e herkesi mutlu edecek etkinlik olanakları bulunuyor. Tesiste çocuklar için taş boyama gibi keyifli etkinlikler düzenleniyor.  Ayrıca yetişkinlerin de denize girmek için konaklama ücretine dâhil olarak kullanabileceği bir iskele bulunuyor. Burada yüzme, dalış ve olta balıkçılığının keyfini çıkartabiliyorsunuz. Ayrıca gün içerisinde kullanacağınız soyunma kabinleri de gelişmiş bir havalandırma sistemine sahip. Tesiste konakladığınız süre boyunca doğanın çeşitli güzelliklerini keşfetmek isterseniz de trekking, bisiklet sürüşü, şehir gezisi, fotoğrafçılık, voleybol ve yoga gibi etkinlikleri deneyebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş