ALG Bungalow Kamp ve Konaklama

ALG Bungalow Kamp ve Konaklama
3,30

instagram.com/algbungalov/

0 532 235 38 28

Maşukiye, Sapanca/Sakarya

Özel işletme


Hakkında

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde huzur bulacağınız konforlu bir kamp tatili için ALG Bungalow Kamp ve Konaklama tesisini tercih edebilirsiniz. Tesisin doğa içerisinde büyüleyici atmosferi ve konforlu hizmet olanakları sayesinde kendinizi tatilde de ev rahatlığında hissedebilirsiniz. ALG Bungalow tesisinin doğa içerisinde bulunan konumu sayesinde ulaşım özel araçlarla sağlanıyor. Üstelik kendi aracınızla tesise geldikten sonra güvenli park seçeneklerinden de yararlanabiliyorsunuz. Tesisin dış hatları çevrilmiş bungalow evleri sayesinde kendi özel alanınızda dilediğiniz konforu bulabileceğiniz bir tatil yapabilirsiniz.

Sapanca’nın dinlenme rotası ALG Bungalow Kamp ve Konaklama isimli tesiste konaklayabileceğiniz özel bungalow evler bulunuyor. Her biri kendi içerisinde özel temalarla hazırlanmış bungalow evlerde samimi bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca tesise ait her evin dışında kendine özel bir bahçe ve oturma alanı bulunuyor. Bu sayede gününüzün büyük bir çoğunluğunu evin çevresinde geçirirken bile konforlu detaylarla karşılaşabiliyorsunuz. ALG Bungalow Kamp ve Konaklama tesisinde her evin bahçesine özel bir barbekü alanı açılmış. Dolayısıyla bu noktalarda dilediğiniz gibi mangal yapabiliyorsunuz. Ayrıca yemek imkânları için bungalow evlerin içinde bulunan mutfağı kullanabilir ve yakın marketlerden eksiklerinizi tedarik edebilirsiniz.

Tesisin doğayla baş başa konumu pek çok aktiviteyi yapabilmeniz için de imkân tanıyor. ALG Bungalow Kamp ve Konaklama isimli tesiste kalırken kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir doğa yürüyüşüne çıkabilirsiniz. Ayrıca evin bahçesinde yoga yapabilir ya da çevreyi keşfetmek için bir geziye çıkabilirsiniz. ALG Bungalow tesisine doğru yola çıkmadan önce velere özel güncel konaklama ücretleri ve tesisin hizmet detaylarını öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Havuz)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Buzdolabı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş