Alanya Kamping & Karavan

Alanya Kamping & Karavan
4,50

--

0534 399 04 38

Akçatı Mah. Baraj Sok. Dimçay, Alanya/Antalya

Özel işletme


Hakkında

Aile sıcaklığında ve samimi bir kamp alanı için Alanya Kamping & Karavan’a gidebilirsiniz. Alanya’nın Dim Çayı bölgesinde bulunan tesis hem merkezi hem de denize yakın konumuyla yaz kampçılarını büyülemeye aday. Üstelik yüksek güvenlikli atmosferi sayesinde özellikle ailelerin de birinci tercihi hâline geliyor. Kampçıların birçok isteğine hitap etmeyi başaran Alanya Kamping & Karavan tesisine ulaşım için iki türlü alternatif bulunuyor. Bölgeye hem toplu taşıma hem de özel aracınızla ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Dim Çayı yakınında yer alan tesise özel araçla gelmek için öncelikle Atatürk Bulvarı istikametinde gitmeniz gerekiyor. Daha sonra Mersin Antalya yolu istikametine dönerek Koparan Caddesi üzerine çıkmalısınız. Ardından döner kavşak üzerinden Eski Gazipaşa Caddesi yönünde 1. Çıkışa girerek Dim Çayı’na doğru sola dönmelisiniz. Yolu devam ettiğinizde kısa süre içerisinde kamp alanına ulaşabilirsiniz. Tesise gelirken toplu taşımayı kullanmak isterseniz de Alanya merkezinden hareket eden minibüslere binebilirsiniz. Kamping’in önünden geçen minibüsler sayesinde zorluk yaşamadan tesise ulaşabilirsiniz. Üstelik kampa vardıktan sonra özel aracınızı otoparka güvenle park edebilirsiniz.

Alanya Kamping & Karavan’ın misafirlere konforlu bir tatil sunmak üzere düzenlediği olanaklardan biri de geniş konaklama birimleri. Tesiste arzunuza göre özdenle dekore edilmiş pansiyonlarda konaklayabiliyorsunuz. Aynı zamanda gölgelik alanlara özel çadırınızı kurup, karavanınızla da konforlu bir kamp tatili geçirebiliyorsunuz. Üstelik tesiste pansiyonda konaklayan misafirler için lezzetli bir kahvaltı hizmeti de sunuluyor. Bunun yanı sıra hayalinizdeki kamp tatilini gerçeğe dönüştürürken yeme ve içme gibi ihtiyaçlarınız için restoran ya da bar hizmetini kullanabiliyorsunuz. Yaz sıcağından bunaldığınız anda barın buz gibi içeceklerinden tadarken restoranda tadı damağınızda kalacak yemekleri deneyebilirsiniz. Kendi yemeğinizi hazırlamak isterseniz de tesisin mutfak hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kamping’in mutfağında ocaktan bulaşık yıkama alanına dek her türlü gereksinim karşılanıyor. Bu sayede ihtiyaçlarınız noktasında hiçbir hizmetten mahrum kalmıyorsunuz. Alanya Kamping & Karavan’da her misafirin isteğine uygun kapsamlı hizmetler bulunuyor. Gün içerisinde namaz kılmak isterseniz özel alanları tercih edebiliyorsunuz. Aynı zamanda ailesiyle keyifli vakitler geçirmek isteyen misafirler için çocuk parkı, voleybol sahası ve yüzme havuzu gibi kapsamlı hizmetler de sunuluyor.

Alanya Kamping & Karavan konumu itibariyle Dim Çayı’nın dibinde ve denize 7 km’lik mesafede yer alıyor. Bu sayede çayın çevresinde olta balıkçılığı yaparken denizde yüzme ve dalışın keyfini çıkartabiliyorsunuz. Yaz sıcağından bunalırken tercihiniz havuzdan yana olursa da tesisin hijyenik yüzme havuzuna girebilirsiniz. Üstelik yüzme havuzunun çevresinde güneşlenmek için hazırlanmış şezlong ve şemsiye gibi kaliteli hizmetler de mevcut. Kamping’te konaklarken doğanın mucizelerini keşfetmek isterseniz de akarsu çevresinde bir trekking yapabilir ya da bisiklet sürüşünü deneyebilirsiniz. Alanya Kamping & Karavan’ın güvenli yapısı ailesiyle tatil yapmak isteyen misafirler için de soru işaretlerini ortadan kaldırıyor. Bu sayede hem güvenli hem de konforlu bir tatil alanı sunuyor. Alanya Kamping & Karavan’a doğru yola çıkmadan önce soru işaretleriniz için tesisle iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga
Yüzme (Havuz)

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Açık havuz

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Voleybol alanı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş

Mescid (Bay)