Alanya Bahçeleri Kamp Alanı

Alanya Bahçeleri Kamp Alanı
4,00

--

--

Mahmutseydi, Alanya/Antalya


Hakkında

Ailenizle birlikte huzur dolu bir hafta sonu geçirmek için Alanya Bahçeleri’ne gidebilirsiniz. Alanya ilçesinin Mahmutseydi mevkiinde bulunan Alanya Bahçeleri, hafta sonu piknikleri ya da çadır kampı için sürekli ziyaret ediliyor. Özellikle bölgenin sahip olduğu muhteşem doğa manzarası ve çeşitli imkânlarıyla yaz sezonu boyunca kalabalık olabileceğini söylemek mümkün. Ücretsiz çadır kampı kurabileceğiniz Mahmutseydi bölgesinde bulunan Alanya Bahçeleri’ne özel araçla kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Çevre ilçelerden geliyorsanız öncelikle Alanya ilçe merkezine ulaşmanız gerekiyor. Ardından Bektaş Caddesi istikameti ve Mahmutseydi Köyü yoluna dönerek bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Alanya Bahçeleri’ne geldikten sonra özel aracınızı da otoparka güvenle park edebilirsiniz. 

Aileler tarafından sıklıkla tercih edilen Alanya Bahçeleri’nin merkezi konum avantajı kamp süresi boyunca birçok ihtiyacınız için de avantaj sağlıyor. Çevrede bulunan restoran, büfe ya da marketlerden ihtiyaçlarınızı tamamlama imkânı bulabiliyorsunuz. Aynı zamanda ücretsiz çadır kampı kurabileceğiniz düzlüklerin yanında çay bahçesi de mevcut. Buradan açlığınızı gidermek için atıştırmalıklar da temin edebiliyorsunuz. Üstelik yazın bunaltıcı sıcağından kurtulmak için soğuk içecekler de satın alabilirsiniz. Bunun dışında wc, elektrik ya da internet bağlantısı gibi ihtiyaçları çevrede bulunan işletmelerden kısa sürede giderebilirsiniz. Alanya Bahçeleri Kamp Alanı çevresinde otopark ve çocuk oyun alanı gibi bölümler de mevcut. Bu sayede hem kendiniz hem de aileniz için dinlendirici bir tatile adım atabiliyorsunuz.

Alanya Bahçeleri Kamp Alanı’nda ruhunuzu dinlendirirken çeşitli aktivitelerle vakit geçirebilirsiniz. Alanya Bahçeleri, muhteşem berraklığa sahip Akdeniz’e yakın bir konumda yer alıyor. Dolayısıyla günün her vaktinde buz gibi bir suyun tadını çıkartabiliyorsunuz. Aynı zamanda yemyeşil bir doğanın içerisinde ücretsiz çadır kampı yaparken yürüyüşlere de çıkabiliyorsunuz. Alanya Bahçeleri’nde dinlenirken çevreyi keşfetmek isterseniz de bisiklet sürüşünü tavsiye ederiz. Ücretsiz çadır kampına doğru yola çıkmadan önce bölgenin bir işletmeye ait olmadığını bilerek hazırlıklı gelmelisiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet