Alacasu Cennet Koyu Kamp Alanı

Alacasu Cennet Koyu Kamp Alanı
3,90

--

--

Çamyuva, Kemer/Antalya


Hakkında

Antalya’nın cennet köşesi olarak adlandırılan Alacasu Cennet Koyu kamp alanı, hayal bile edemeyeceğiniz doğal güzellikleri gözler önüne seriyor. Tatilinizde muhteşem güzellikleri keşfederken huzuru bulmak istiyorsanız rotanıza mutlaka bölgeyi eklemelisiniz. Ücretsiz kamp bölgesinin artılarından biri de ulaşım kolaylığıdır. Ulaşımın kolayca sağlandığı kamp işletmesine özel araç ya da toplu taşıma ile kısa sürede gidebilirsiniz. Bölgenin engebeli yolları karavan ile gitmek için zor olabilir. Bu nedenle karavan ile geliyorsanız yol boyunca dikkatli olmalısınız. Yerleşimin olmadığı kamp bölgesinde konaklarken kuş cıvıltıları ve denizin dalgalarıyla kendinizi huzurlu hissedebileceksiniz.

Muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan kamp bölgesinde herhangi bir özel işletme bulunmaz. Bu nedenle gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz besin ve kamp eşyalarını dışarıdan temin etmeniz gerekir. Bunun için 10 km mesafede bulunan Kemer ilçe merkezine gidebilirsiniz. Bunun yanı sıra gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz birçok şeyi yolda da temin edebilirsiniz. Yaz sezonunda sıcaklığın yükseldiği bölgeye gelirken temin ettiğiniz yiyeceklerin bozulmaya dayanıklı olması sizin için artı sağlayacaktır.

Alacasu Cennet Koyu kamp alanı küçük balıkçı tekneleri için uğrak bir alandır. Bölgede konaklarken balıkçılardan balık satın alarak akşam yemeği menüsüne ekleyebilirsiniz. Muhteşem bir manzaranın eşiğinde kamp yaparken deneyebileceğiniz birçok aktivite de bulunur. Sakin kamp bölgesinde gün içerisinde doğa yürüyüşleri yapabilir ya da bisiklet sürebilirsiniz. Aynı zamanda doğa manzarasını ölümsüzleştireceğiniz fotoğrafçılık yapabilir ya da sessizliğin imkân sağladığı bölgede kitap okuyabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

21°/19° C

Clouds

Pzt (22.Nis)

25°/22° C

Clouds

Sal (23.Nis)

29°/23° C

Clouds

Çar (24.Nis)

25°/20° C

Clouds

Per (25.Nis)

25°/21° C

Clear

Cum (26.Nis)

25°/21° C

Clouds

Cmt (27.Nis)

26°/21° C

Clouds

Paz (28.Nis)

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Karavan park alanı

Ağaçlık alan