Alacalı Kamp ve Pansiyon

Alacalı Kamp ve Pansiyon
4,20

alacalikamp.tr.gg/

0216 741 4320

Ana yol caddesi, İskele sitesi karşısı - Şile/İstanbul

Özel işletme


Hakkında

Camping61 olarak da anılan Alacalı Kamp ve Pansiyon tesisinde huzur bulacağınız bir kamp tatili yapabilirsiniz. Şile şehir merkezine yaklaşık 75 km’lik bir mesafede bulunan tesiste pansiyon, çadır ve karavan konaklaması yapabiliyorsunuz. Üstelik Şile’nin Alacalı ilçesinde bulunan kamp işletmesi muhteşem bir kumsala kapı açan denize sıfır konumu sayesinde tercih ediliyor. Şehir gürültüsünden sıkıldığınız anda çok vakit kaybetmeden varabileceğiniz işletmede arzunuza göre şahsi çadır ve karavanınız ya da tesisin misafirler için özenle tasarlamış olduğu bungalov yapılarda konaklayabiliyorsunuz. 

Her türlü ihtiyacınızı kısa sürede karşılayabileceğiniz Alacalı Kamp ve Pansiyon’da geniş bir hizmet politikası bulunuyor. Tesiste konaklarken wc, duş, ortak mutfak, restoran, büfe, çeşme, market, ücretsiz otopark, elektrik ve internet bağlantısına erişebiliyorsunuz. Ailenizle huzurlu ve samimi bir kamp tatili yaparken yeme-içme ihtiyaçları için uğraşmak istemezseniz yemeğinizi lokantada yiyebilirsiniz. Kendi yaptığınız yemeği tüketmek isterseniz de büfe ve marketten her türlü ihtiyacınızı satın alarak ortak kullanım mutfakta lezzetli yemekler pişirebilirsiniz. Tesisin sımsıcak ve samimi yapısı özellikle aileler tarafından rağbet görmesini sağlıyor. Üstelik işletmede konaklarken kısa bir süre içerisinde denize ulaşabiliyor ve masmavi bir denizin keyfini çıkartabiliyorsunuz.

Alacalı Kamp ve Pansiyon’da konaklarken yapabileceğiniz birden fazla etkinlik de bulunuyor. Dilerseniz kamp alanından yola çıkıp çeşitli noktaları gözlemleyebileceğiniz bir doğa yürüyüşü yapabilirsiniz. Dilerseniz de masmavi sularda özgürlüğü hissedebileceğiniz bir yüzme ya da dalışı deneyimleyebilirsiniz. Ortak oturma alanlarının bulunduğu tesiste sevdiklerinizle birlikte keyifli vakitler de geçirebilirsiniz. İşletmeye doğru yola çıkmadan önce bölgenin müsaitlik durumu ve güncel fiyat bilgisi için iletişime geçmenizi öneririz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Dalış
Bisiklet
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş