Akyaka Orman Kampı

Akyaka Orman Kampı
3,90

instagram.com/akyakakamp

05514487034

Akyaka, Ula/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Muğla’nın Ula ilçesi Akyaka istikametinde bulunan özel kamp işletmesinde ruhunuzu dinlendireceğiniz bir kamp tatiline çıkabilirsiniz. Azmak Nehrine ve Kadın Azmağı’na yürüme mesafesinde bulunan kamp bölgesi özellikle doğaseverler tarafından fazlasıyla rağbet görür. Muğla şehir merkezine 36 km, Marmaris’e 31 km, Milas-Bodrum Havalimanı’na 103 km, Dalaman Havalimanı’na 66 km, Fethiye’ye 102 km uzaklıkta bulunan orman kampına toplu taşıma ya da özel araç ile ulaşabilirsiniz. 

Misafirlerin doğa ile bütünleşebileceği bir tatili tasarlayan kamp işletmesinde arzunuza göre çadır, bungalov ya da karavan konaklaması yapabilirsiniz. Bölgede konaklama ücretine dâhil olarak ziyaretçilere sunulan hizmetler; sahil, elektrik, sıcak su, internet bağlantısı, otopark ve çocuk parkı olarak sıralanır. Gün içerisinde ihtiyaç duyacağınız birçok hizmetin sağlandığı işletmede dilediğiniz gibi yüzebilir ve kampçılığın keyfini çıkartabilirsiniz. Kamp tatilinde lüks ve konfordan vazgeçemezseniz taş ev şeklinde tasarlanan bungalov evlerde konaklayabilirsiniz. Şömineden mini bar ve klimaya kadar sunulan özel eşyalar sayesinde kendinizi tatilde de oldukça özel hissedebilirsiniz.

Akyaka orman kampında konaklarken macera dozunuzu yüksek tutacak birçok aktiviteyi deneyebilirsiniz. Doğa ile iç içe konaklarken yapabileceğiniz etkinlikler; kano, tekne turu, bisiklet turu, dalış, trekking, voleybol, olta balıkçılığı, yelken ve sörf olarak sıralanır. Aksiyon dozunu her zaman yüksek tutan aktiviteler sayesinde sevdiklerinizle unutulmaz bir tatile imza atabilirsiniz. İşletmeye doğru yola çıkmadan önce fiyat aralığı ve rezervasyon için iletişime geçmenizi öneririz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kano
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Kültür
Doğada Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yelken
Sörf
Rahatlama
Gezi

Kiralama

Bisiklet

Bungalow

Karavan

Çadır

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Çocuk parkı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş

Revir

Mescid (Bay)