Akkum Sağtur Plajı Kamp Alanı

Akkum Sağtur Plajı Kamp Alanı
4,20

--

--

Mavişehir, Kıray Cd. No:34, Didim/Aydın


Hakkında

Kamp tatilinde huzurlu bir atmosferi keşfederken ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz merkezi bir rota için Didim Akkum Sağtur Plajı’nı tercih edebilirsiniz. Didim’in Mavişehir mevkiinde bulunan plaj, ilçe merkezine yaklaşık birkaç dakikalık kısa bir sürüş mesafesinde yer alıyor. Sağtur Plajı’nın merkeze yakınlığı özellikle yaz sezonu kalabalığa neden olabilir. Ancak merkeze yakınlık kamp tatiliniz için bir avantaj olacaktır. Plajın merkeze yakınlığı sayesinde kampınız boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü malzemeyi merkezde bulunan market ve büfelerden alabilirsiniz. Üstelik plajın merkezi konumu ulaşım için de büyük bir avantaj sunuyor. Kamp bölgesine Didim ilçe merkezinden düzenli olarak hareket eden minibüslerle gelebilirsiniz. Özel araçla geliyorsanız da Söke istikametini takip edip Didim’e gelmeden Akköy’ün sahil yolunda ilerlemeniz yeterli.

Didim Akkum Sağtur Plajı Kamp Alanı’nda kamp tatili boyunca ihtiyaç duyacağınız wc, duş ve soyunma kabini gibi hizmetler bulunmuyor. Ancak yeme ve içme gibi temel ihtiyaçlarınız için sahil girişinde bulunan çay bahçesi ve büfeleri tercih edebilirsiniz. Günün önemli yemek öğünlerinde atıştırmalık yerine lezzetli bir tercih yapmak isterseniz de mangal yakabilirsiniz. Didim Akkum Sağtur Plajı çevresinde mangal yakabileceğiniz özel alanlar bulunuyor. Bu bölgelerde plaj ve kamp noktalarına temas etmeden mangalınızı yakabiliyorsunuz. Berrak dokusuyla adeta büyüleyen Didim Akkum Sağtur Plajı’nın denizi hemen derinleşmeyen sığ bir yapıya sahip. Hem tertemiz hem de yüzülebilir denizi sayesinde plajda ailenizle birlikte keyifli bir tatil yapabiliyorsunuz. 

Tatilde yolu Aydın’a düşen misafirlerin tercihi ücretsiz Didim Akkum Sağtur Plajı Kamp Alanı’nda birçok aktiviteyi de deneyebilirsiniz. Denizin sığ ve tertemiz dokusu gün içerisinde yüzme aktivitelerini kolay hâle getirecektir. Aynı zamanda plajın merkeze yakın konumu sayesinde bir gezi planlayarak şehrin kültürel dokusunu keşfetme fırsatı yakalayabilirsiniz. Şehri kolayca keşfetmek için de bisiklet sürüşünü tavsiye ederiz. Didim Akkum Sağtur Plajı Kamp Alanı’na doğru yola çıkmadan önce bölgede wc, duş ve soyunma kabinleri bulunmadığını unutmamalısınız.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Ücretsiz kamp

Kalıcı kamp

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Plaj

Yakacak odun

Market

Restoran

Ağaçlık alan