Akçakoca Mangal Kavlan Kamping

Akçakoca Mangal Kavlan Kamping
4,60

--

0 532 402 14 22

Akçakoca Edilliağzı Plajı, Akçakoca/Düzce

Özel işletme


Hakkında

Akçakoca Mangal Kavlan Kamping tesisinde masmavi bir denize karşı konforlu kamp anıları biriktirebilirsiniz. Tesisin denize sıfır eşsiz konumu sayesinde yemyeşil ve masmavi bir doğanın birleşim noktasına şahit olabilirsiniz. Akçakoca Mangal Kavlan Kamping, Akçakoca’nın Edilliağzı Plajı bölgesinde hizmet veriyor. Ayrıca tesis, Karasu-Şile otoyolu istikametine oldukça yakın bir noktada bulunuyor. Bu sayede ulaşımı hem özel araç hem de toplu taşıma araçlarıyla kolayca yapabiliyorsunuz. Tesise İstanbul’dan Kuzey Marmara Otoyolu ya da Anadolu Otoyolu’nun kullanarak yaklaşık 2 saat 50 dakikada ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde Düzce şehir merkezinden de D655 istikametini kullanarak 45 dakika içerisinde tesise varabilirsiniz.

Akçakoca Mangal Kavlan Kamping’e denize sıfır kampın tadını çıkarabileceğiniz bir çadır kampı kurabilirsiniz. Konforlu çadır alanlarında konaklarken tesisin sunduğu ortak kullanım alanlarında pek çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca Kamping’in içerisinde belirlenmiş özel alanlara karavanınızı da park edebilirsiniz. Tesisin özel büfesinden günlük yeme-içme ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da çay-kahve gibi içecekler tüketebilirsiniz. Ayrıca tesiste ailenizle keyifli bir mangal yapabileceğiniz özel alanlar da bulunuyor. Mangal yaparken ihtiyacınız olan ürünleri de gelirken yolda temin edebilir ya da tesis çevresinde yer alan marketlerden satın alabilirsiniz. 

Akçakoca Mangal Kavlan Kamping’te yaz aktivitelerinin tadını çıkarmanız adına plaj hizmetleri sunuluyor. Dolayısıyla gün içerisinde plajda güneşlenebilir ya da masmavi bir denizde özgürce yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz. Yemyeşil bir doğayla eşsiz vakitler geçirmek isterseniz de çevrede doğa yürüyüşü yapmanızı tavsiye ederiz. Akçakoca Mangal Kavlan Kamping’in sezonluk hizmet detayları ve müsaitlik bilgisi için yola çıkmadan önce iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Bisiklet
Kültür
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Çadır yanı araç serbest

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş