Akbük Doğa Restaurant, Otel, Camping, Beach

Akbük Doğa Restaurant, Otel, Camping, Beach
3,60

instagram.com/dogakbuk/

0 252 529 10 10

Gökova Mahallesi, Ula/Muğla

Özel işletme


Hakkında

Koyun sakin köşesinde kamp tatili için Akbük Doğa Restaurant Otel Camping Beach’e gidebilirsiniz. Muğla’nın Ula sınırları içerisinde hizmet veren tesis, bir kamp tatiline dair her türlü beklentinize aynı anda hitap ediyor. Dolayısıyla tesiste konakladığınız süre boyunca hiçbir ihtiyacınız konusunda mahrum kalmıyorsunuz. Akbük Doğa Restaurant Otel Camping Beach’in kolaylık sağlayan bir diğer alternatifi de ulaşım yönünde. Tesise giderken tercihinizi toplu taşıma ve özel araçtan yana kullanabiliyorsunuz. Akbük Doğa Restaurant Otel Camping Beach’e giderken Muğla ilçe merkezinden hareket ederek Akyaka bölgesinde hizmet veren araçları tercih edebilirsiniz. Ayrıca özel araçla geliyorsanız da harita bilgisinden faydalanarak Akyaka merkezinden 40 dakika ve Menteşe’den yaklaşık 1 saat 10 dakikalık süre sonunda ulaşabilirsiniz. Ayrıca geliş için tercihiniz kendi aracınızdan yana olursa ücretsiz araç otoparkından da faydalanabilirsiniz.

Ege’nin meşhur doğasına açılan kapı Akbük Doğa Restaurant Otel Camping Beach’te tatil boyunca konfordan ödün vermeyeceğiniz konaklama birimleri mevcut. Tesiste isterseniz kendi çadır ya da karavanınız ile konaklayabilirsiniz. İşletmenin çadır ve karavanlar için sunmuş olduğu özel alanda birçok ihtiyacınıza ulaşırken güvenli bir konaklama seçeneğiyle buluşabilirsiniz. Ayrıca tercihiniz daha lüks tercihlerden olursa da Akbük Doğa Restaurant Otel Camping Beach’in özel pansiyonlarını kiralayabilirsiniz. Turkuazın en güzel tonuyla tanışacağınız tesiste yeme ve içme ihtiyaçları için de lezzetli seçenekler bulabilirsiniz. Tesisin özel restoranında usta şeflerin elinde özenle hazırlanmış yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Ayrıca tüplü ocakta kendi yemeğinizi yapabilir ya da mangal yakabilirsiniz. Tesis tarafından kendi yemeğini hazırlamak isteyen kampçılar için buzdolabı ve elektrik gibi imkânlar da sağlanıyor. Dolayısıyla kamp süresince temel ihtiyaçlarınız konusunda mahrumiyet çekmiyorsunuz. 

Ailenizle birlikte mutlu ve konforlu bir tatil anısı vadeden Akbük Doğa Restaurant Otel Camping Beach’in özel bir plaj alanı mevcut. Tesisin kendi plajında konaklama ücretine dâhil olarak şezlong ve şemsiye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Güneşin tadını doyasıya çıkardığınız kumsalda ferahlamak için de kendinizi Ege’nin serin ve sakin sularına bırakarak yüzme ve dalış yapabilirsiniz. Ayrıca kayalık bölgelerde olta balıkçılığına da vakit ayırabilirsiniz. Akbük Doğa Restaurant Otel Camping Beach’in kurulduğu muhteşem doğayı keşfedeceğiniz bir yürüyüş yapmanızı da tavsiye ederiz. Tesise doğru yola çıkmadan önce soru işaretlerinizi gidermek için iletişime geçebilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş