Akaleos Kamping

Akaleos Kamping
4,00

instagram.com/akaleoskamp/

0 537 418 35 68

Mehmetalan, Edremit/Balıkesir

Özel işletme


Hakkında

Şehir hayatını geriden bırakacağınız nezih bir kamp tatili için rotanızı Akaleos Kamping’in yönüne doğru çevirebilirsiniz. Nehrin yanı başında kurulan Akaleos Kamping, tatil anılarınızı bol bol doğa hatıralarıyla biriktirmeyi başarıyor. Üstelik çevrede bulunan zeytin ağaçları ve büyüleyici bir manzaranın karşısında kendinizi dinlenmiş hissedebiliyorsunuz. Akaleos Kamping, Balıkesir’in Edremit ilçesi ve Mehmetalan Köyü’nde bulunuyor. Dolayısıyla tesise özel aracınızla kolayca ulaşarak konaklama ücretiyle birlikte misafirlere sunulan otopark imkânından faydalanabiliyorsunuz. Tesise ulaşırken tercihiniz özel araç yerine toplu taşımadan yana olacaksa da Edremit Otogarı’na geldikten sonra kalan yolu bir taksiyle devam edebilirsiniz. Yolculuğunuz yaklaşık 15 dakika sürecektir.

Kazdağları’nda huzurlu bir rota olarak Akaleos Kamping’te özgür konaklama fırsatlarıyla buluşabilirsiniz. Tesise kendi çadırınızı getirerek güvenle kurabilir ve hayalinizdeki kamp tatiline başlayabilirsiniz. Üstelik büyük bir nehrin yanı başına kurduğunuz çadır alanında huzurlu su sesiyle dinlenmeyi deneyebilirsiniz. Akaleos Kamping’te misafirler için sıcak su, duş, wc ve bir ortak kullanım mutfak alanı sunuluyor. Mutfakta kendi eşyalarınızı getirerek yemek öğünlerinizi güvenle hazırlayabilirsiniz. Ayrıca tesiste belirlenmiş noktalarda ateş ve mangal da yakabilirsiniz. Tesisin konumu itibariyle telefon çekmeyebilir. Dolayısıyla şehir hayatından tamamen izole huzurlu bir tatil anısı biriktirebilirsiniz. Acil durumlarınız içinse tesiste bir ankesörlü telefon bulunuyor.

Kazdağları’nın huzurlu atmosferini yansıtan Akaleos’ta dinlendirici aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. İsterseniz nehir üzerinde kano turuna çıkabilirsiniz. Ayrıca doğanın eşsiz renklerini keşfedeceğiniz bir trekking de yapabilirsiniz. Doğada gördüğünüz renkleri unutulmaz kılmak için de tatile fotoğraf makinesiyle birlikte gidebilirsiniz. Akaleos Kamping’in konaklama ve hizmet olanaklarına ilişkin kapsamlı bilgiye ulaşmak adına iletişim numaraları üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Kano
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Nehir kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş