Ağva Kilimli Bungalow

Ağva Kilimli Bungalow
4,50

agvakilimlibungalow.com/

0 (536) 211 03 81

Bucaklı mah. Bucaklı cad. 23/3 Ağva Şile İSTANBUL

Özel işletme


Hakkında

Ağva’nın muhteşem doğasını keşfederken ailenizle huzurlu bir tatile adım atmak için Kilimli Bungalow’u tercih edebilirsiniz. Meşhur Kilimli Koyu’na yürüme mesafesinde bulunan bungalow evleri İstanbul’un Şile ilçesi ve Ağva bölgesinde hizmet veriyor. Ağva’nın tertemiz atmosferiyle huzur bulacağınız tesiste muhteşem bir doğayı kuşbakışı izleme şansı bulurken masmavi bir denizin ahengine şahit olabilirsiniz. İstanbul'a 97 kilometre uzaklıkta olan Kilimli Bungalow tesisine gelmek için öncelikle Şile’ye gelmeniz gerekiyor. Özel araçla Şile’ye geldikten sonra arzunuza göre Çayırbaşı’ndan sahil yolunu kullanarak ya da Çayırbaşı’ndan Teke Köyü’ne giden yolu takip ederek tesise gelebilirsiniz. Ayrıca toplu taşımayı kullanacaksanız Harem’den Şile ve Ağva istikametinde hareket eden 139 A numaralı otobüslere binebilirsiniz.

Ağva Kilimli Bungalow’da konaklayabileceğiniz otel ve bungalow konseptleri mevcut. Tesiste tercihinizi bungalow konaklamasından yana kullanırsanız iki türlü alternatif olarak “Jakuzili Şömineli Delux Bungalov” ya da “Şömineli Taş Bungalov” yapılarını tercih edebilirsiniz. Tesisin her iki bungalow odası da jakuzi, şömine, klima, balkon, duş ve wc gibi olanaklarla zenginleştirilmiş. Bu sayede tercihiniz ne olursa olsun Ağva Kilimli Bungalow tesisinde arzuladığınız ev konforuna kısa sürede ulaşabiliyorsunuz. Yılın tüm sezonlarında misafirlerine kaliteli hizmet vermek için çalışan Kilimli Bungalow tesisinde temizlik kriterleri öncelenerek hijyenik bir konsept sunuluyor. Böylece konakladığınız süre boyunca hem konforlu hem de hijyenik bir tatil geçirebiliyorsunuz. 

Ağva’nın incisi Kilimli Bungalow tesisinde yeşilin ve doğanın ortasında keyifli vakitler geçirebileceksiniz. Bu imkânlar da doğayla bütünleşeceğiniz birçok aktivite için hazır imkânlar sunuyor. Tesiste yürüyüş, doğa fotoğrafçılığı ve gezi gibi aktivitelere vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca odanızda TV yayınlarının keyfini çıkarırken Ağva’nın muhteşem manzarasını kuşbakışı olarak keşfetme şansına sahipsiniz. Ağva Kilimli Bungalow tesisinin güncel fiyatları, hizmet detayları ve rezervasyon bilgileri için önceden iletişime geçmenizi öneririz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş
Yoga

Kiralama

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Cep telefonu cekiyor

Engelli dostu

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Elektrik bağlantıları

Market

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

TV bağlantısı

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Duş