Agora Sanat Köyü

Agora Sanat Köyü
4,60

sanatagora.com/

+90 530 139 1700

Tavaklı İskelesi No:102, Tavaklı/Ezine/Çanakkale

agora@sanatagora.com

Özel işletme


Hakkında

Çanakkale Ezine’de sanatın doğayla buluştuğu benzersiz bir tatil deneyimi için rotanızı Agora Sanat Köyü’ne çevirebilirsiniz. Denize sıfır ve yemyeşil bir doğanın içinde hizmet veren Agora Sanat Köyü’nde yorgunlukları geride bırakabileceğiniz dingin anılara imza atabilirsiniz. Tesis, Çanakkale’nin Ezine ilçesi ve Tavaklı Köyü mevkiinde hizmet veriyor. Dolayısıyla tesisin İstanbul’a 4 saat 40 dakika, Bursa’ya 3 saat 50 dakika, Çanakkale şehir merkezine 1 buçuk saat ve Ezine’ye yaklaşık yarım saatlik sürüş mesafesi bulunuyor. Bu sayede çevre lokasyonlardan özel araçla Ezine bölgesine geldiğinizde Ezine-Geyikli Yolu üzerinden Agora Sanat Köyü tesisine ulaşabilirsiniz. Üstelik özel araçla tesis sınırları içine girdikten sonra konaklama ücreti dahilinde otopark imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

Sakin bir mahallede hizmet veren Agora Sanat Köyü tesisinde birbirinden çeşitli konaklama alternatiflerini bulabilirsiniz. Tesiste öncelikle bahçe kısmı ya da deniz alanında (loca) kendi çadırınızı kurabilirsiniz. Konaklama tercihiniz çadır yerine karavan olduğunda kendi karavanınızla tesise gelerek özel park alanlarından faydalanabilirsiniz. Park alanında yer bulabilmek için önceden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Tesiste doğayla bütünleşeceğiniz çadır ve karavan konaklamasının yanı sıra lüks tercihler için bungalov ya da taş evleri kiralayabilirsiniz. Agora Sanat Köyü’nün bungalov ev seçeneklerinde Zakkum, Yazgülü, Çam, Zeytin ve Akasya isimlerinin verildiği evleri kiralayabilirsiniz. Konaklama tercihinde Taş Evleri kiraladığınızda iki kişi ya da üç kişi olarak rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Tesisin konaklama seçeneklerinde 0-6 yaş arasında ilk çocuk ücretsiz olarak konaklayabiliyor. Ancak ikinci ve 6-12 yaş arası çocuklarda ek bir ücret ödeyebilirsiniz. Konaklama tercihin yaptığınız Agora Sanat Köyü tesisinde sıcak su, buzdolabı, elektrik, wc, duş, otopark, kafe, mangal alanı ve bulaşık yıkama bölümü gibi imkânlarla buluşabilirsiniz.

Kampçıları hem eğlenceli hem de konforlu aktivitelerle buluşturan tesiste pek çok aktiviteyi deneyebilirsiniz. Denize sıfır bir noktada hizmet veren Agora Sanat Köyü tesisinde yüzme ve dalış yapabilirsiniz. Kumluk ve taşlık bir yapıya sahip olan sahilde denize girerken deniz kestanelerine denk gelebilirsiniz. Bu nedenle yanınızda deniz ayakkabısı taşımanızı tavsiye ederiz. Maviliklerin yanı sıra yeşili keşfetmek adına yürüyüş parkurlarını ya da bisiklet rotalarını keşfedebilirsiniz. Ayrıca tesiste kalırken Aleksandria Troya, Troya Antik Kenti, Assos Antik Tiyatro ve Apollo Tapınağı’nı keşfetmek adına bir geziye çıkabilirsiniz. Macera dolu bir kamp deneyimi için ise tırmanış parkurlarını deneyebilirsiniz. Agora Sanat Köyü tesisine doğru yola çıkmadan önce bilgi almak adına iletişim kurabilirsiniz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Tırmanış
Kültür
Bisiklet
Dalış
Balık Tutma
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Deniz)
Doğada Yürüyüş
Voleybol
Yoga

Kiralama

Bisiklet

Bungalow

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Engelli dostu

Köpek kabul edilir

Kalıcı kamp

Ozel İşletme

Gençler için ayrı alan

Aile kamp alanı

Deniz kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Plaj

Karavan park alanı

Merkezi kamp ateşi

Kimyasal imha noktası

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Market

Sıcak su

Kapalı alan oyun tesisleri

Soyunma Dolapları

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

TV bağlantısı

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Wifi

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş