Ağlayan Şelale Kamping

Ağlayan Şelale Kamping
4,00

--

0 542 595 67 15

Güre, Pınarbaşı yolu üzeri, Edremit/Balıkesir

Özel işletme


Hakkında

Kazdağları’nda doğayla bütünleşeceğiniz bir kamp tatilini Ağlayan Şelale Kamping’te yapabilirsiniz. Tesiste kalırken sadece kuş cıvıltısı, dere ve yaprak sesleriyle huzurlu bir kamp süresi geçirebiliyorsunuz. Bu sayede yıl boyunca biriken yorgunlukları köşede bırakıp huzurlu tatilinizi Ağlayan Şelale Kamping’te yapabilirsiniz. Tesis, Balıkesir’in Edremit ilçesi ve Güre’de Pınarbaşı Yolu üzerinde hizmet veriyor. Dolayısıyla tesise toplu taşımayla ulaşım sağlanamıyor. Ancak bunun yerine Akçay’ı geçtikten sonra Edremit Caddesi yoluna sağa dönüp, Güre’ye gelmeden önceki yol ayrımından sola dönerek özel araçla tesise ulaşabilirsiniz. Huzurlu tesise vardıktan sonra özel aracınızı da konaklama ücretine dahil olarak otoparka güvenle bırakabilirsiniz.

Kazdağları’nın büyüleyici cenneti Ağlayan Şelale Kamping’te kendi çadırınızla konaklayabiliyorsunuz. Ayrıca çadırda kalırken ortak kullanım alanında duş, sıcak su, elektrik, piknik masası, mangal alanı, barbekü ve restoran hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ağlayan Şelale Kamping, çadır kampının yanı sıra ailenizle birlikte günübirlik piknik yapabileceğiniz bir fırsat da sunuyor. Dolayısıyla doğayla iç içe olmak istedikten sonra tesiste istediğiniz şekilde bulunabilirsiniz. Kazdağları eteklerinde bulunan Ağlayan Şelale Kamping’te misafirler için buzdolabı ve çamaşır makinesi hizmeti de sunuluyor. Bu sayede günlük ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabiliyorsunuz.

Ağlayan Şelale Kamping, konumu ve doğal tabiatı sayesinde kampçılara özel pek çok aktivite olanağı sunuyor. Tesiste kalırken gün içerisinde yemyeşil bir doğayı keşfedeceğiniz yürüyüşlere çıkabilirsiniz. Ayrıca çevrede bisiklet sürebilir ya da görmüş olduğunuz doğal güzelliklerin fotoğrafını çekebilirsiniz. Ağlayan Şelale Kamping’in güncel fiyat politikası, hizmetleri ve ulaşımı hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için yola çıkmadan önce iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

Fotoğraf: Görsel 1: Arzu Acar, Görsel 2: Arzu Acar, Görsel 3: Caner Çelik, Görsel 4: Mehmet Altunel, Görsel 5: Morperest Yolcu, Görsel 6: Morperest Yolcu, Görsel 7: Sadık Pişkin


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Yüzme (Nehir)
Doğada Yürüyüş
Yoga

Genel

Motorla gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Mangal yakılabilir

Köpek kabul edilir

Dağlarda

Mini kamp alanı

Ozel İşletme

Aile kamp alanı

Göl kenarı

Çadır kurulabilir

İmkanlar

Suya erişim

Merkezi kamp ateşi

Pişirme olanakları

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Ortak oturma alanı

Buzdolabı

Restoran

Masalar ve banklar

Çamaşır makineleri

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Bulaşık yıkama alanı

Otopark

Tuvalet

Duş