Ağaçköy Regülatörü Mesire ve Kamp Alanı

Ağaçköy Regülatörü Mesire ve Kamp Alanı
3,80

--

--

Hacıazizler, Kütahya Merkez/Kütahya


Hakkında

Ağaçköy Regülatörü Mesire ve Kamp Alanı yılın her sezonu tercih edebileceğiniz popüler rotalar arasında. Kütahya şehir merkezinden yaklaşık 15 km’lik bir uzaklık yer alan Ağaçköy Regülatörü Mesire ve Kamp Alanı, gürültü ve şehir karmaşasından kaçmak isteyen kampçılara inzivaya çekilebilecekleri doğayla iç içe bir atmosfer vadediyor. Yaklaşık 50 dönümlük geniş bir arazi üzerine kurulan Ağaçköy Regülatörü’nde yaz, bahar ve kış kampı yapabilirsiniz. Belediye tarafından yaptırılan ve şehir halkı tarafından hem piknik hem de kampçılık için tercih edilen ücretsiz bölgeye özel araç ve toplu taşımayla ulaşmak mümkün. Üstelik şehir merkezinden hareket eden merkez araçlarıyla da kolayca Ağaçköy Regülatörü Mesire ve Kamp Alanı’na ulaşabilirsiniz.

Doğal güzelliğin içine kurulmuş Ağaçköy Regülatörü Mesire ve Kamp Alanı’nda kampçıların konforlu bir çadır kampı kurabilmesi için birçok imkân düşünülmüş. Bölgede wc, elektrik, çocuk oyun alanı, yürüyüş parkuru, şelale, otopark ve mescid gibi olanaklar mevcut. Bu sayede kamp süresi boyunca temel ihtiyaçlarınızı kamp sınırları içerisinde karşılayabiliyorsunuz. Ayrıca Ağaçköy Regülatörü Mesire ve Kamp Alanı’nda büfe ve restoran da bulunuyor. Burada günlük yemek ihtiyaçlarınızı belirli bir ücret bedeliyle karşılayabilirsiniz. Kampınız gibi hizmetlere de para vermek istemezseniz yanınızda dayanıklı besinler getirebilirsiniz. Sonbaharın rahatlatıcı renkleriyle bezenmiş Ağaçköy Regülatörü Mesire ve Kamp Alanı’nda kış sezonunda da kamp yapmak mümkün. Ancak kışın bölgedeki imkânların sınırlı olacağını bilerek hazırlıklı yola çıkmalısınız.

Hem kampçılar hem de piknikçiler tarafından sezon boyunca tercih edilen Ağaçköy Regülatörü Mesire ve Kamp Alanı’nda mevsime uygun olarak birçok aktivite yapabilirsiniz. Bölgede yaz ve ilkbahar aylarında yürüyüş parkurunu bir fırsat bilerek doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Ayrıca ailenizle keyifli vakitler geçirmek için mangal yapabilir ya da çocuk oyun alanından faydalanabilirsiniz. Sonbahar ve kış sezonu geldiğinde de doğanın karşı konulmaz güzelliğini bir fırsat bilerek fotoğrafçılığa vakit ayırabilirsiniz. Ağaçköy Regülatörü Mesire ve Kamp Alanı çevresinde kedi ve köpeklerin yoğun olabileceğini bilerek gitmelisiniz. Ayrıca çok nadir de olsa bölgede yılan görülme ihtimali de bulunuyor. Bu nedenle doğa kampçılığınız için tedarikli gitmenizi tavsiye ederiz.


Yorumlar

Burası ile ilgili henüz yorum yapılmamış.


Hava durumu

Aktiviteler

Kültür
Bisiklet
Rahatlama
Gezi
Doğada Yürüyüş

Genel

Motorla gidilebilir

Toplu taşıma ile gidilebilir

Kamp ateşi yakılabilir

Cep telefonu cekiyor

Mangal yakılabilir

Ücretsiz kamp

Dağlarda

Kalıcı kamp

Aile kamp alanı

Nehir kenarı

Çadır kurulabilir

Kış kampı yapılabilir

İmkanlar

Suya erişim

Elektrik bağlantıları

Yakacak odun

Sıcak su

Çocuk eğlence programı

Ortak oturma alanı

Masalar ve banklar

Su bağlantısı

Ağaçlık alan

Otopark

Tuvalet

Mescid (Bay)